SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzęt treningowy: RĘKAWICE BOKSERSKIE - pytania tylko tutaj !

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 470289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Ja używam sprzętu Mastersa parę lat (ochraniacze na nogi i rękawice) i trzymają się do dziś.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 38
A mógłbyś się ewentualnie rozejrzeć na tej stronie za rękawicami? Do 220 zł mogę coś chwycić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 45
Cześć, nie dogrzebałam się takiej informacji - które danikeny są lepsze Club czy Fight?
I czy przy wadze 60 kg kupić 10oz czy 8oz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 788
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
Co myślicie o rękawicach bokserskich poundout B 02, ma ktoś może? Lepsze będą te poundout'a czy mastersa goliat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 481
Cześć, kupiłem nowe rękawice Green Hill Gym 14oz. W owijkach wchodzą bez problemu ale cisną przy kciuku. I mam pytanie - jak to bywa z rękawicami? Rozejdą się trochę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1552
Cześć chłopaki, mam małe pytanko. Chcę sprawić mojemu ma urodziny rękawice. Czy rękawice Masters ET boxing będą dobrym wyborem jeśli ich głównym przeznaczeniem będzie trening bokserski, od czasu do czasu lekki sparing? Budżet tak do 200 złotych. Przeleciałam cały wątek i niewiele wypowiedzi tyczyło się ww rękawic. Wiem, że napewno Mastersy, jednak wiadomo, że nie każdy model jest idealny. Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Generalnie produkty Mastersa czy Danikena ze skóry naturalnej można uznać za najwyższą jakość, odpowiadającą produktom np. Everlasta 200, 300 zł droższych. Wybierz tylko dobry ciężar, jak nie wiesz o co chodzi to podaj wagę i pomożemy. Rękawice od Mastersa można brać w ciemno.


Zmieniony przez - SzK w dniu 2017-07-14 15:15:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1552
Jejku, nie spodziewałam się, że ktoś tak szybko odpowie :)
Waga to 60kg. Rozmiar 10oz chyba będzie okej? Czy za lekkie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Powinny być ok. Ewentualnie 12 oz, nieco lepsze w treningu (lepiej sie tarczuje), ale jeśli mają być jedne do startów i treningów to zdecydowanie 10.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KB po raz pierwszy...?

Następny temat

Czy używacie kasków w sparingach

WHEY premium