SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzęt street workout

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41
Witam. Czy ma ktoś może plan lub orientuje sie ile i jaki materiał byłby potrzebny żeby zrobić drążek oraz stojaki do pompek? Chodzi mi o coś takiego jak czesto jest w zewnętrznych siłowniach. Bede bardzo wdzieczny za pomoc. Pozdrawiam
https://img01-olxpl.akamaized.net/img-olxpl/505029008_1_644x461_drazek-porecze-zestaw-ogrodowy-crossfit-street-workout-plac-zabaw-ostrow-wielkopolski.jpg


Zmieniony przez - Kaamillo15 w dniu 2018-05-06 23:00:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 153
Tak, kominiarka z czaszka to ja, kominiarka czarna to mój kolega który ma również zbudowany swój plac, a dziewczyna to moja partnerka.
Podsyłam zdjęcie kolegi placu, ale niestety mam tylko z okresu budowania.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Chcesz to postawić w domu czy na zewnątrz? Na jakim podłożu?
Masz kilka opcji. Spawana stal, skręcane elementy stalowe, ale chyba najłatwiejsza opcja to drewno i drążki stalowe, zobacz


Na dworze pewnie musiał ten sprzęt dobrze zakotwić w ziemi. W domu - zrobić szerokie podstawy dla stabilności.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Same drążki też mogą być z drewna - twarde drewno liściaste o małym ziarnie, najlepiej klejone. Profesjonalne są z buku najczęściej. Jest elastyczny, mocny i lekki. Jesion albo dąb też będą dobre.


Zmieniony przez - Mellopl w dniu 2018-05-07 09:20:15

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41
Sprzęt będzie na dworze. Mam zamiar wkopać i zabetonować. Tylko chodzi mi o spis materiału i mniej więcej ile tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Myślę że bez trudu policzysz i wymiarujesz samodzielnie. Zrób sobie projekt na papierze. Nie wkopuj drewnianego słupa w fundament z betonu, drewno jest niestabilne wymiarowo, zacznie się kiwać i gnić. Kup kotwy do betonu, przykręć.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41
Myślałem żeby całość zrobić z metalu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Jeżeli masz czym to pociąć i zespawać, to czemu nie. Przeciętny amator łatwiej sobie z drewnem poradzi

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
jeśli by kupić gwintowane rury to obejdzie się nawet bez spawarki jeśli nie posiadasz takowej. A gwintowane spokojnie dostaniesz w sklepach typu castorama czy obi. W większości są już ocynkowane,więc odejdzie Ci zabezpieczenie przed korozją,z tym że te gwintowane pewnie będą troszke droższe niż zwykłe rury

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
No w sumie tak, dałoby się wszystko poskręcać na śruby.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 153
Ja zbudowałem sam dosyc fajny i optymalny plac wydałem ok 1000zł ale stoi już od 4 lat i śmiga elegancko :) Kolega zrobił drugi swój też sam i też jest super jak masz pytania to pisz śmiało. Plac wygląda tak:




Zmieniony przez - Workout Athletes w dniu 2018-05-07 22:27:25
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
któryś z tych ludzików na filmie to Ty? Bo widziałem też chyba jakas dziewczynę tam pod koniec

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domu

Następny temat

Drabinka gimnastyczna w domu dla mni i dzieci - JAKA?

WHEY premium