SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzęt do ćwiczeń brzucha ???

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1054
witam, mam mały dylemat, mianowicie chciałem zakupić do "domowej siłowni" jakiś sprzęt do ćwiczeń brzucha

początkowo myślałem żeby wyposażyć się po prostu w ławeczkę do robienia brzuszków, jak np. ta tutaj
http://www.allegro.pl/item331138524_lawka_skosna_hantle_gratis_tania_wysylka.html

ale przejrzałem co innego można zakupić do ćwiczeń i odnalazłem też takie przyrządy:

http://www.allegro.pl/item333165625_lawka_abking_pro_sauna_pas_gratis_ab_king_gym.html

http://www.allegro.pl/item328672573_kolyska_do_brzuszkow_wbud_system_dociazenia_.html

http://www.allegro.pl/item331436063_ab_raider_znakomity_przyrzad_do_cwiczen.html

to chyba tyle, może jeszcze jakieś są ale te przynajmniej wydają się zmuszać cię do pracy a nie siedzieć i bezmyślnie machać kończynami

powiedzcie czy używaliście któregoś z tych urządzeń ?
czy one rzeczywiście działają ?
które z nich polecilibyście mi kupić - oczywiście jeśli w ogóle któreś z nich
najbardziej interesująca wydaje mi się ta kołyska ale nigdy z niej nie korzystałem i nie wiem czy rzeczywiście pomaga w spięciach brzucha czy nie

domyślam się że większość z was powie że najlepiej zajrzeć do atlasu ćwiczeń i robić normalne spięcia -- ale to trochę tak jak z treningiem z obciążeniem własnego ciała a ćwiczeniami ze sztangą - jeśli ćwiczenia ze sztangą nie wiele by dawały to wszyscy by ćwiczyli bez sztangi -- jeśli ludzie kupują te sprzęty i ćwiczą na nich to coś muszą one dawać -- moje pytanie to co takiego mogą one dać?

z góry dzięki za odpowiedzi na moje pytania

"Those who say it cannot be done, should not interrupt those who are doing it."~ Ralph Waldo Emerson

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Tak. Ja czułem stałe napięcie. Możesz przecież przy podniesionym tułowiu zatrzymać na chwilę i spiąc brzuch na maxa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Najlepszy sprzet do cwiczenia brzucha to kawalek podlogi i drazek. Najtansze najlepze.A6W i ABS2 to powinno wystarczyc jesli chodzi o cwiczenia.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 164
Popieram Bury89 po co ci jakis sprzęt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 164
Bery przeprzaszam:) nie Bury:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Bery ma rację ;)

Co najwyżej możesz pomyślec o jakiejs skośnej ławczece... :) Jak masz drążek i podłogę to brzusio jest git ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730
i laweczka jest zbedna ja buduje mięśnie normalnymi brzuszkami i to jest to samo.

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1054
super, dzięki, ale żaden z was nie odpowiedział na moje pytanie

wiem że brzuch można dobrze wyrobić bez jakiegokolwiek sprzętu - ale chciałbym się dowiedzieć czy ktoś używał tego co podałem w linkach ? czy któreś z tych przyrządów rzeczywiście ćwiczy brzuch czy może bardziej ego ?

jak już pisałem najrealniejsza wydaje się ta kołyska - przynajmniej wygląda na urządzenie które pomaga w robieniu spięć a przy tym pomaga zwiększyć intensywność (bo gdy siłą mięśni brzucha już nie możecie zrobić spięcia to przy pomocy kołyski jeszcze coś z siebie wyciśniecie)

nie pytam o najlepszy sposób na ćwiczenia brzucha - pytam czy te urządzenia działają (w sensie pomagają) czy nie, jeśli tak to które jest najpożyteczniejsze ?

"Those who say it cannot be done, should not interrupt those who are doing it."~ Ralph Waldo Emerson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ja osobiście czasami na siłce kładę sie i śmigam na kołysce... Ale na prawdę czułem brzuch po unoszeniu nóg leżąc np, albo zwykłych spięciach brzucha z obciązeniem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1054
w takim razie ta kołyska rzeczywiście nie jest kompletną stratą czau i pieniędzy
chyba że źle Cię zrozumiałem?

czy ktoś jeszcze używa lub używał któregoś z tych przyrządów?
szczególnie interesują mnie doświadczenia związane ze stosowaniem kołyski

dochodzę bowiem do wniosku że dobrze byłoby zakupić 2 rzeczy: ławeczkę skośną do robienia brzuszków i kołyskę - dlatego tak dopytuje się o nią

co o tym myślicie ?

"Those who say it cannot be done, should not interrupt those who are doing it."~ Ralph Waldo Emerson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
ja skosnej nie polecam bardzo obciąża dolne odcinki kręgosłupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1054
ok, w takim razie wnioskuje z tego wszystkiego co mówicie że jeśli mam już kupować jakiś sprzęt do ćwiczeń brzucha to najlepiej zrobiłbym kupując kołyskę

jeśli robię błąd w rozumowaniu to poprawcie mnie proszę

"Those who say it cannot be done, should not interrupt those who are doing it."~ Ralph Waldo Emerson

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taniec + siła

Następny temat

Trening na Klate w domu

WHEY premium