SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprawdzenie zawartosci caps ph w laboratorium

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3143
czy istnieje mozliwosc sprawdzenia zawartosci caps ph na zawartosc substancji czynnej???
czy ktos wie jakie laboratorium sie tym zajmuje??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 655 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 460188
No właśnie, fajnie by było jakby parę osób wkleiło takie badania w osobnym temacie żeby to było widoczne bo na razie słychać tylko same zachwyty nad tą śmieszną firmą jakby to była co najmniej Alpha Pharma wśród PH :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Analizy chemicznej. Ale to droga zabawa bardzo.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zajmuja się tym różne laboratoria. Chromatografia powinna wystarczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1713
koszt takiej zabawy to około 5 tyś zł dodam że mowa tutaj o jednym związku jeśli dany ph składa się z kilku to cena automatycznie rośnie, niestety takie badanie to bardzo droga zabawa. Kiedyś chciałem zlecić badanie wina które zakupiłem od dila na siłce ale cena jaka mi powiedziała pani w laboratorium mnie z lekka odstraszyła :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozna popytać też znajomych. Może się znajdzie kolega, kolegi, kolegi co akurat pracuje, ma praktyki itp. w jakimś zakładzie chemii/biochemii/toksykologii i "po cichu" by puścił związek na chromatografie za symboliczną kwotę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3143
:o no to wole jednak poswiecic czas i kase na oslonki i cale zaplecze cyklu niz robic to badanie :D ale dzieki wszystkim bardzo za odp...
a chodzi o h-drol z CEL z data 03.13
zdania co do dzialania sa podzielone... ale kupilem razem z takim typem na tej samej aukcji i on mowi ze troche go porobilo ale spodziewal sie wiecej... no i nie wiem czy faktycznie dziala czy placebo :D
wiadomo ze h-drol to raczej lajtowy srodek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
To trzeba było brać h-drola z dragona i był byś zadowolony, a nie pchać się w firmy ph w których większość środków wgl nie działa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3143
ale rozumiem ze trafiaja sie dzialajace z tych serii... widzialem gdzies w jakims temacie ze nr serii taki jak ja mam kolo pisal ze dziala...

widze ze na popularnym serwisie aukcyjnym jest pro-halo z dragona ale czy dziala ???

Zmieniony przez - rony10 w dniu 2013-07-24 14:09:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytałem ostatnio trochę o PH i z opinii ludzi na forum wynika, że Dragon ma działające produkty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
rony10
ale rozumiem ze trafiaja sie dzialajace z tych serii... widzialem gdzies w jakims temacie ze nr serii taki jak ja mam kolo pisal ze dziala...

widze ze na popularnym serwisie aukcyjnym jest pro-halo z dragona ale czy dziala ???

Zmieniony przez - rony10 w dniu 2013-07-24 14:09:32

Trafiają się działające... To lepiej liczyć na szczęście że może będzie działać a może nie będzie działać niż kupić sprawdzony działający produkt? Zanim kupiłeś mogłeś przejrzeć w kilka postów o ph to byś wiedział że w dzisiejszych czasach najpewniejszym wyborem w działających PH jest Dragon.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 122 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1860
choć na niektóre już też są skargi, na pro-trena parę osób ostatnio narzekało, co nie zmienia faktu, że chyba wciąż nr 1 z ph dostępnych na polskim rynku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cyp + prop combo

Następny temat

1 cykl!!!!

WHEY premium