SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprawdzenie meta+prop+grek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58
witam na sfd dopiero założyłem konto ale czytam od dawna i z tego co wywnioskowałem to moge zrobic tak i najlepiej to pasuje do siebie
90 mety 30mg ed+ 20ml prop i 10 deki greckiej

inno jak to wziąć ?? bo deke muszę propem przebić przynajmiej tak pisali znawcy na forum :)

noi odblak walnąć Hcg najpierw a potem clomid.

prosze tylko o pomoc w rozpisaniu mety propa i dk
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1814
powiem ci tak czlowieku nie masz podstawowej wiedzy nt.koksu,diety,stosowania innych rzeczy,ktore sa wazne przy byciu on
zacznij cykl na samym propie i zobacz jak tolerujesz saa wogole i uwierz mi, ja ci to mowie a juz skoksowalem wielu ludzi ze to nie jest tak jak ty to widzisz czyli jeden cykl i koniec..
zobaczysz efekty i bedziesz chcial wiecej i wiecej
mi takie historie nawijal juz tlum chlopa ze raz i koniec a jak bym tak policzyl to na 100typa moze 10ciu skonczylo na tym jednym cyklu i to bardziej z braku sary na nastepny cykl,diete,suple,witaminy i mineraly itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 245 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3974
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58
przepraszam pana ale czy ja prosze o uzlozenie diety czy jestem jakims zoltodziobem prosiłem o sprawdzenie , pomoc w cyklu
ankieta oczywiście jest w moim profilu nie jestem jakims noobem

jedynie co nie ma w ankiecie w profilu to ze to jest moj 1 i ostatni cykl ! w 100%
wiem na 1 cykl powinem 100 mety dlatego ani wolałem nie pisac o tym tylko prosze o rozłozenie tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10252
kazdy tak mowi na poczatku ale jestem pewien ze to nie bedzie pierwsza i ostatnia kuracja;] ... na 1 cykl stanowczo za duzo srodkow

Zmieniony przez - MagikHCG w dniu 2011-01-20 22:20:13

go hard or go home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58
mama bf 15 % mam z czego redukowac ale tez mam dobre wyniki na siłowni, i to jest w 100% ostatni przysiegam serio powiedzcie jak to wziasc odpowiednio pierw meta potem dk i prop. no chyba ze dk grecka odrzucić i cos innego ale chciałbym dk gre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 7987 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 99207
Deka ktora posiadasz nie nada sie do reszty posiadanego towaru. Masz jej za malo na jakikolwiek sensowny cykl. Polec prop z metka, lub jesli masz mozliwosc, wymien posiadana deke na npp. Wtedy bedzie mozna z tego cos wymyslec.

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10252
piszesz ze chcesz redukowac to czemu wspominasz o srodkach typu deka . meta??

go hard or go home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58
nie napisałem ze chce redukowac napisałem tylko ile mam bf wiem ze powino sie redukowac ale nie chce. chce wziasc tak sterydy zeby zamiec tłuszcz w miesien dobrej jakosci

to co poradzacie zamiast deki bo no 10 ml to malo troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58
deki troche mało ale kurde nie wiem czemu po prostu mnie na nia kusi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 537 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6452
od kiedy tluszcz zamienia sie w miesnie jak to sa w ogole 2 inne tkanki

"nie potrzeba mi omy,tescia,ani wina na nitrobolonie klatka tez sie napina" hahaha padłem k***a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1814
wogole to *******isz hex daj ankiete jak chcesz miec ulozony cykl
..ale nawet z ankieta 3 srodki i do tego nandro w pierwszym cyklu >>nikt ci tego nie rozpisze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Redukcja, clen + efedryna

Wiecej