SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sposob na kreatyne

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez sebapl z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1321
Mam malutkie pytanko.Jaki jest z praktyki sposob na branie tego srodka.Pytam czy wazne jest nasycenie bo slyszalem ze 100 opinii na ten temat i z praktyki mozecie mi powiedziec kto ma racje.Rozne sa tez opinie na temat formy tabletka czy proszek?I jeszcze jedno jaka jest najlepsza glukoza dostepna w normalnym sklepie

waldi

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
moim zdaniem lepiej bez nasycania stosujac 5 rano 5 po treningu i 5 przed spaniem
a jak lepiej tabletki czy proszek chyba proszek bo tabletki jeszcze musza zostac "strawione" przez zoladek

Pozdrawiam

" Jest dobrze ... "

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Uważm, że nasycanie jest dobra formą. Co do stosowania jej dalej, branie 15gr dziennie jest bezsensowne. Optymalna dawka od 5mg do 10mg.
Pozdrawiam

metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć.
No to tak najlepiej bez fazy ładowania, uwiż mi sam jestem przykładem to daje więcej. Ja biore proszek bo mi bardziej odpowiada. Bierz po 2g półgodziny przed treningiem i drógie tyle po treningu, zaoszczędzisz a efekty będą takie same tylko że po tygodniu. Co do Glukozy obojętne, naprawde.

GARF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
zrobilem ok. 3 cykli z nasyceniem, i duzo wiecej bez f. nasycenia, rezultaty byly praktycznie takie same wiec uwazam ze faza nasycenia jest niepotrzebna

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak mozecie jeszcze poradzic w takiej sprawie:
wyobraźmy sobie zwykłą sytuacje że chodze na siłownie poniedziałek,sroda, piatek pracuje od 8 do 16 pon-piatek
po pracy wracam o 17 jem obiad i o 18 ide na silownie (zwykle)
czy mozecie mi doradzic jak najefektywniej przy takim trybie brac kreatyne oraz odzywke typu "gainer"?
bo czytam rozne artykuły i w sumie to juz nie wiem czy lepeij 30 min przed treningiem czy 30 min po treningu czy rano czy przed spaniem ?
Dziekuje za wszelkie rady.

toms
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lukas3339: ja po pierwszym cyklu kreatyny mialem bardzo dobre rezultaty. Jak wyglada sprawa, gdy tych cykli jest wiecej?

"Gaze towards the Heavens, and you might catch a glimpse of Me..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
Paul: Pierwsze dwa cykle to zawsze najlepsze rezultaty. Nastepne juz nie sa takie dobre. TO znaczy zawsze jakies przyrosty sa, srednio u mnie ok.3-4kg no i sila rosnie. Grunt zeby chociaz troche utrzymac z tego bo woda to zawsze zejdzie.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam jedno pytanie. Kreatyne powinno sie brac na pusty zoladek. Ja zawsze po treningu jem od razu 2 banany. Kiedy mam wiec brac kreatyne, przed bananami czy po?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywki z Europy

Następny temat

Kreatyna Multipower- wrazenia

WHEY premium