SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sport a dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanko czy rodzaj sportu ma wplyw na diete? jezdze duzo na rowerze i nie wiem jak mam przytyc wszystko co zje zaraz spalam podczas jazdy. nie wiem co mam z tym zrobic. prosze o rade albo moze o jakas rewolucyjna diete
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
podpowiedz
wybierz duzego dostawce
dostepnego w Polsce od dawna
poczytaj etykiety i znajdziesz to co cie bedzie interesowalo
i nie wierz w okazje co najwyzej w promocje


Your body is smarter than you and it hates you
'Alternatywna Droga'-Mafia przyszla po mnie -2003
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
a w jakim tempie jeździsz i na jakich dystansach i ile razy w tyg
xl

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jezdze na rowerze gorskim 4 razy w tygodniu minimum 60 km a srednie na pewnych odcinkach dochodza do 34km/h ,a na calym dystansie okolo 30 km/h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
max.średnia na góralu powinna wynosić 20-22km/h,nie dłużej niż 1h jednorazowo
powinieneś jeździć stałym tempem
co do diety to polecam dużo ww złożonych(ryż,makaron,pieczywo)
przy Twoim tempie i czasie jazdy do tej pory raczej waga Ci nie wzrośnie,ponieważ jest to bardzo intensywny wysiłek
xxxxxl

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tu mnie zmartwiles , bardzo chce przytyc ale bardziej mi zalezy na osiaganiu lepszych wynikow . nie moge jezdzic 22km/h bo bym sie zanudzil na drodze musze jezdzic jak tylko szybko potrafie, jedna godzina to tez za malo czesto na rowerze spedzam caly dzien, jezdze stalym tepem ale jest to trudno osiagnac w miescie - switla , skrzyzowania. jem bardzo duzo ryzu i makaronu ale od kilku lat waze 69 kilo przy 184 (troszke za malo). moze w zime uda mi sie przytyc bo nie bede tyle jezdzil , bede mial tylko treningi boksu 4 razy w tygodniu i silownia tyle samo razy.

ostatnio zaczolem ukladac sobie diete ale za duzo mi nie wyszlo jeszcze wiem tylko ze potrzebuje prawie 4000 kalorii , i nie wiem jak ja to osiagne bo to raczej dosc duzo jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
musisz wybarać albo intensywna jazda,albo wzrost wagi
dieta na 4000kcal
podam Ci jeden posiłek,a Ty następne możesz układać sobie sam zmieniająć tylko składniki
kasza gryczana 150g + 150g kurczaka + 30g oliwy z oliwek+trochę warzyw - wartość tego posiłku w przybliżeniu 1000kcal(kasza i kurczak - waga surowych produktów przed gotowaniem)
zjesz podobne 4 dziennie i masz 4000kcal
xxxxxl

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oka dzieki , zjem 3 takie posilki 1 litr mleka(620 kalori)i duzo owocow i mam juz 4000 .

a jak bym jadl wiecej niz 4000 kalorii i jezdzil jak do tej pory ,albo jak bym kupil sobie jakas odrzywke (bialko albo cos takiego) ,dalo by mi to cos? przytyl bym chociaz troche?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
być może,ale nie wiem czy byłbyś w stanie zjeść tak dużo kalorii dziennie
możesz spróbować
xl

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
mam pytanko czy rodzaj sportu ma wplyw na diete?

OCZYWISCIE ZE MA ZNACZNIE TO JEDNO Z PODSATWOWYCH ZMIENNYCH

jezdze duzo na rowerze i nie wiem jak mam przytyc wszystko co zje zaraz spalam podczas jazdy. nie wiem co mam z tym zrobic. prosze o rade

PROSZE BARDZO
MUSISZ JESC WIECEJ
ULATWI TO N SPOZYWANIE KOKTAILI BIALKOWYCH Z DUZO ILOSCIA TLUSZCZY (ZDROWYCH) I EW WW
SMACZNE, LATWO SPOZYWALNE, STOSUNKOWO TANIE, POSIADAJACE DUZO KALORII
DWA TAKIE DRINKI PO ~500 KCAL DAJA JUZ DODOATKOWY 1000 KCLA DZIENNIE
INNA RADA JEST CIERPILOWSC
MUSISZ JESC WIECJE PRZE DLUZSZY CZAS A NIE PRZEZ JEDNE DZIEN, A POZNIEJ PRZEZ 2 JESC MNIE BO NIE MASZ OCHOTY !!

albo moze o jakas rewolucyjna diete

NIE MA CZEGOS TAKIEGO !!

Your body is smarter than you and it hates you
'Alternatywna Droga'-Mafia przyszla po mnie -2003
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za rady.

a mogl bys mi polecic jakis koktail i napisac przyblizona cene?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli cena jest warunkiem to np

bialko Ovopol (do 50 g na dawke)
banan
troche smietany kremowki (do smaku), ew mleko (w zaleznosci od diety)
ew platki (np muesli)
oliwa z oliwek (2-4 lyzke na dawke)

wszystko stosunkowo tanie a jednoczesnie kaloryczne
mozesz podjadac rowniez miedz posilkami orzechy i nasiona
zdrowe i kaloryczne

Your body is smarter than you and it hates you
'Alternatywna Droga'-Mafia przyszla po mnie -2003
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwny ten alkohol

Następny temat

Co jesc na wzrost(dziewczyny)

WHEY premium