SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

splt czy push&pull

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3456
jak myslicie, jaki trening jest najbardziej efektywny pod katem kulturystyki, zwykly split na 4-5 dni w tygodniu gdzie kazda grupe ruszamy raz w tygodniu czy push&pull na 4 dni gdzie miesien ruszamy 2x w tygodniu przy takiej samej ogolnej liczbie seri jak przy splicie, a moze jeszcze cos innego??

czarny

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2054
12 lat stazu powinienes wiedziec jak dobierac sobie trening ;p
Jak cale zycie cwiczysz splitem to zrob sobie push&pull. Tak mysle :)
Chociaz glupio mi odpowiadac na pytanie komus kto cwiczy 12 lat :D

Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten, kto daje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Jaki ostatnio plan przerabiales, jak efekty?
Podaj takze podstawowe informacje o sobie (ankieta).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3456
Zgadza sie, staz mam niemaly, jednak ostatnie 2 lata to tylko walka z utrzymaniem formy. Zawsze cwiczylem splitem przez cale zycie. Dawno nie przegladalem zadne fora a w ostatnich latach troche sie pozmienialo podejscie do treningu stad moje moze co najmniej dziwne pytanie ;)

czarny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3456
ooo w morde co sie stalo z tym forum?? sami znawcy a malo kto ma wiecej jak 42 w lapie :D temat do zamkniecia :P

czarny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2054
Tez mysle, ze powinienes sie z tym pytaniem udac do kogos kto ma 50 w lapie, jedzie na bombie cale zycie, ale uparcie twierdzi, ze to kurczaki i mysli, ze to biceps jest odpowiedzialny za wielkosc ramienia ^^

Cwiczysz cale zycie splitem, w dodatku ostatnio jak mowisz cwiczysz tylko zeby spadkow nie bylo to mysle, ze wiele osob na tym forum co ma mniej niz 42 w lapie posiada wieksza wiedza na temat metodyki treningowej niz Ty cwiczac te swoje 12 lat biednym splitem. Mysle, ze poprostu masz to szczescie i masz dobry gen do tego. Chyba, ze opierasz sie na farmacji to co innego ;p

A ze stazem 12 lat mysle, ze powinienes byc niemal ekspertem w tej dziedzinie a nie zadawac takie idiotyczne pytania i jeszcze pisac takie *******y jak "co sie stalo z tym forum", bo nie ma napakowanych kolkow co zadyszke lapia po podbiegnieciu na autobus kilku metrow.
Nie oceniaj ludzi po wielkosci bicepsa.


To sie wyzalilem :)


Zmieniony przez - kunscik w dniu 2011-06-29 10:46:36

Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten, kto daje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3456
Kolego z tym bicepsem to tylko przenosnia i nie powinna byc odbierana doslownie. Piszesz ze sam cwiczysz 2 lata to obojetnie jakbys nie cwiczyl to i tak odnotowujesz rzyrosty jakich juz w nastepnych latach nie bedzie, i zobaczymy na ile przyda Ci sie wiedza o diecie i treningu i jakie rozmiary uda Ci sie osiagnac bez koksu. Z reszta gdyby nie ten cholerny koks to nie byloby sportu takiego jak kulturystyka, ale tyle chyba wiesz ;)

czarny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Prosilismy o wypelnienie ankiety, ale jak widac to dla ciebie zbyt duzy wysilek.

jakie rozmiary uda Ci sie osiagnac bez koksu. Z reszta gdyby nie ten cholerny koks to nie byloby sportu takiego jak kulturystyka, ale tyle chyba wiesz ;)

Idz sie wiec wyzal do dzialu doping, zreszta tam na pewno dostaniesz rady jak przezwyciezyc zastoj (juz nawet wiem co ci poradza - zwiekszyc dawki).

TEMAT DO USUNIECIA

PS przegladniecie zalozonych przez ciebie tematow utwierdzilo mnie w przekonaniu, ze dzial doping jest ci juz bardzo dobrze znany.


Zmieniony przez - Ballomus w dniu 2011-06-29 15:36:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 310 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3456
ok kolego jesli kiedys dojdziesz do tego co ja to wtedy mozemy podyskutowac, wiec odezwij sie najwczesniej za kilka lat, a najprawdopodobniej nigdy, a tymzasem machaj tam sobie swoimi hantelkami z przedzialu dla kobiet i udawaj wielkiego znawce. pozdrawiam i zycze sukcesow

czarny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
ok kolego jesli kiedys dojdziesz do tego co ja to wtedy mozemy podyskutowac

Primo nie jestesmy kolegami, secundo analizujac zakladane przez ciebie tematy musze stwierdzic, ze absolutnie nie mamy o czym dyskutowac. Polowa jest zalozona w dopingu, w pozostalych pytasz na przyklad o to, co jest zrodlem bialka i weglowodanow - no wybacz, nie ten poziom.

pozdrawiam i zycze sukcesow

I ja zycze sukcesow, chociaz obrana przez ciebie droga zawsze doprowadzi do porazki, predzej czy pozniej.

Zmieniony przez - Ballomus w dniu 2011-06-30 01:16:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyspieszenie cyklu treningowego

Następny temat

barki

WHEY premium