SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spalanie tluszczu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czołem
moje pytanie dotyczy spalenia bebna i opony; czy sa jakies ćwiczenia izolujace te partie ciała, klasyczny
trening aerobowy generalnie odchudza przecież całe ciało co w mojej sytuacji nie byłoby wskazane
pozdrawiam
Rad

Radek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
Raczej ciężko odchudzić ( odtłuścić ) wybraną partię ciała tak, żeby nie miało to wpływu na pozostałe. Niestety moge polecić ci aeroby, dotąd aż zrzucisz zadowalającą cię ilość tłuszczu, a potem stosowanie diety i cwiczenie takie, żeby nabierać masy, ale głównie beztłuszczowej.

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spalanie tluszczu
muszę cię niestety rozczarować ponieważ raczej nie możliwe jest odchudzenie tylko pewnej części ciała np. klatki czy brzucha
tłuszcz spalany jest z całego ciała a trening aerobowy jest tylko sposobem na odchudzanie , oczywiście że możliwe jest wyizolowanie mięśni brzucha ale jedynie w ćwiczeniach a nie w odchudzaniu

a tak swoją drogą to
rozumiem twoją flustracje bo również nie podoba mi się taka sytuacja

szacuneczek dla wszystkich co przy klawiszach ... LOGAN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Slyszalem, ze tluszcz na brzuchu moze gromadzic sie nie tylko pod skora, ale rowniez miedzy jelitami, jak sie pozbyc wtedy tego swinstwa?

Pawel Kowalski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2410
Paul:tak właśnie jest->tłuszcz równiez zalega między wewnętrznymi organami i niestety tu również nie da się odtłuścic lokalnie.Każdy ma inny organizm i jeden zrzuci więcej z brzucha inny z nóg a inny z klatki itd.W moim przypadku najwięcej poleciało z nóg...

WitF1

WitF1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
poratujcie mnie także w spalaniu tłuszczu z brzucha kilka lat temu byłem aż za chudy i nie miałem nic nadwagi lecz w skutek nieumiejętnej diety nawet nie wiem jak to szybko poszło i już mój kaloryfer się "schował" czy idzie to odwrócić w 100% przy aerobach i diecie czy też tylko częsciowo ? Dodam że mam zamiar poswięcić na to nawet kilka miesięcy choć nadwaga nie jest wielka. Niewiem też czy pozęde się tego tłuszczu między organami wewnętrznymi bo ponoć on nie zawsze schodzi? Wspomagam się narazie tylko mocną kawą, jesli będe musiał dodam później fat burner lub karnityne, nie wiem który środek lepszy ?
Dzięki za cenne porady i pozdrawiam


Tomek

Zmieniony przez - finderx w dniu 2001-08-28 19:47:53

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Masz 76 cm w pasie i chcesz się odtłuszczać!!???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
po pierwsze moje mięśnie brzucha są mało widoczne więc musze je odtłuscić po drugie dlaczego uważasz, że skoro ktoś ma 76 w pasie to musi mieć rzeżbę ? Chyba to 1 z 2 nie zawsze musi iśc w parze.
pozdr


Tomek

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spróbój HMB i patrz jak twój brzuch wychodzi z cienia. Na cykl miesięczny wystarczy jedno opakowanie (90 tab.). Dawkowanie zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Efekty - 4 kg nadwagi w miesiąc - 8 cm w pasie mniej. Nie zapomnij o odpowiedniej diecie. Połącz HMB z karnityną. Powodzenia!!!

warzych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam trening od Samana!!!

Wiecej