SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spalacz z przedtreningowka dla kobiety

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3571

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga / wzrost

21

Staż treningowy

160/60

Cel cyklu

2

Stosowane już wcześniej suplementy

redukcja

Stosowane wcześniej spalacze

bcaa,odzywki białkowe

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

---

Przewidziane finanse na cykl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
Hej pytalam kiedys na forum o dobra przedtreningowka ze spalaczem. Polecili mi thermo pump takie pomaranczowe opakowanie ma . na zaleceniach pisze zeby dawkowac 12 g ,tyle ze nic po tym nie czuje ani energi ani mrowienia ,pobudzenia . Pracuje 12 godz dziennie,wstaje o 5 wracam po 20 do domu . trening mam wieczorem po 20 gdzie po calym dniu nie mam juz sil i potrzebuje czegos dobrego zeby dalo kopa. Juz dalam te 15 gram proszku i nic zero pobudzenia. Albo slabo dziala albo dam 20 gram jak myslicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
Skoro masz taki ciężki harmonogram musisz zadbać o odpowiednią podaż kcal i głęboki dlugi sen. Jeżeli wracasz o 20 i chcesz mocnego pobudzenia nie zaśniesz do późnych godzin nocnych = brak regeneracji. Są bardzo mocne środki ktore umarlaka postawią na nogi kwestia gdzie taka droga chcesz dojść?? Jeżeli padasz tzn ze kwestia diety kuleje, trening można też przestawić na inne godziny, przy takim dniu musisz sie odpowiednio wyspać tutaj bym coś pozmieniał a nie walił mocne prochy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
Na sama kofeinę jak reagujesz? J/w mocniejsze srodki moga mocno zaburzyć regeneracje przy takim trybie pracy,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Też radze skupic sie na snie, wiem na wlasnym przykladzie ze podsycanie organizmu preworkoutami na dłuższą mete nie jest dobre

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
na kofeine dobrze reaguje . No wlasnie nie mam jak w srodku pracy zrobic treningu dlatego przestawilam sie na soboty,niedziele ,piatki i srody trening bo wtedy mam jak zrobic ten trening i roie w piatki bo sobota wolna wiec spie do ktorej chce ,w sobote wieczorem i niedziele tez zeby caly dzien miec na luz dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
jakie juz wczesniej bralas srodki z tego typu produktow?
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
żadnych bo nie potrzebowalam tego ,chodzi mi o to aby tylko w srde dorzucic cos mocnego,ze snem problemu nie mam nawet po 20gramach thermo pump . ale zero pobudzenia. w inne dni pracujace od rana do pozna mam rest z wyjatkiem piatku ale piatek luzniejszy jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
pomimo, ze obecnie sklad zmieniony, wiec mysle, ze jak dla Ciebie bedzie ok
https://sklep.sfd.pl/Dorian_Yates_Black_Bombs-opis3204.html 
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
dzieki kupie i sprawdze na sobie jak dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
jedna tabletka godzine przed treningiem starczy ? a dawkowanie w dni nietreningwe sa zbędne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
ponoc tylko w srode mialas cos dorzucic a pytasz o dnt?
jedna na strat starczy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przed treningówka poszukiwania.

Następny temat

opinia na temat kupna supli

WHEY premium