SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spadki masy podczas upałów

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc forum mam pytanie co robicie podczas za***istych upalów jeżeli człowiek jest pozbawiony prawie łaknieni( chodzi mi o ewentualne spadki masy) Ja osobiście z 5 posiłków dziennie spadłem na 2-a do 3-ech dziennie w mniejsze upały- za to pijam na maxa wody.

Edyp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7933
Mi wystarcza samodyscyplina, mam wypisane i przyczepione na lodowce posilki, ktorych trzymam sie kurczowo. Jem na sile! A wody, fakt pije się o wiele więcej.

"Nie ma słabych ciosów, są tylko źle trafieni"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bad_boy to tak jak ja.

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem, mogę tylko powiedzieć, że teraz zle z jedzonkiem,
a siłą i masą to już nie mam 'siły' się przejmować. Na utrzymanie masy i rzezbę zasugerował bym pewien bardzo popularny środek, ale nie w tym dziale ( i tak nie chodzi
koks czy Clenę).

pamiętaj, zawsze będę większy
od ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To mi k... poradziliście. nara
Basic myśle,że ty nigdy nie powiększysz się na tyle by mnie przeskoczyć- mimo tych upałów i ewentualnym spadków masy.

Edyp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja ostatnio nie mam specjalnej ochoty jesc i dlatego schudlem 2 kg :< Bad Boy, chyba zastosuje Twoja metode, moze to pomoze.. :)

Pozdrawiam,
abdul
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1573 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9188
Ja z kolei trzymam na maxa plan zywieniowy i pije duzo plynow...Ostatnio zlapalem 2kg:)

Pozdrawiam
-----------------
[email protected]

Pozdrawiam
-----------------
http://metropolis.x3m.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heh mi w ciagu tego tygodnia tez przybylo 2kg ale fakt jesc sie nie chce nawet po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja twz jem mniej, a to dlatego, za mam wakacje i pije wiecej... piwa)

[email protected]
twist again
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
sa wakacje dla mnie bynajmniej jesc sie niechce obojam jak sie da i nienarzekam zauwazylem ze schudlem troche ale za to pocielo mnie hihi i optycznie jakis taki wiekszy sie zrobilem :) pozdrawiam i ide dalej leniuchowac

"Zycie jest zakrutkie i zbyt piękne aby nad nim się żalić"

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
Ja w upały i w ogóle lato nie staram się robić siły czy masy.To i tak nic nie da. Mam spadek w ciągu miesiąca niecały kilogram.Postanowiłem utrzymywać formę jako taką i za cel na wakacje zrzucić mały tłuszczyk z brzucha. W lato można sie tylko pocić, opalać, oglądać laski

Pozdrowienia...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRZEDRAMIONA

Następny temat

prosba o pomoc- cwiczenia po kontuzji

WHEY premium