SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spadek cukru po coli

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16419
siemanko, robilem test na tolerancje glukozy naczczo i po posilku, w trakcie pilem tylko cole zero. przed mialem 87, po 1h 75 a po 2h 81, więc rozumiem to jako ze insulina została wyrzucona ale nie było węgli więc zbiła tylko cukier podstawowy tak? więc teraz pytanie czy jest to korzystny efekt? czy może jednak powodować hipoglikemie itp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie rozumiem celu tego testu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16419
tak z ciekawosci, mowilo sie ze cola zero moze powodowac wyrzuty insuliny i wzrost poziomu glukozy przez co przerywa post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Co do podnoszenia glukozy to tam nie ma co jej podnosić, mauricz na szkoleniu mówił ze mózg moze zareagować na spore ilosci słdzika w postaci wyrzutu insuliny bo będzie myślał że dostał słodkie ibędzie chciał to zbić co w konsekwencji obniży nam cukier.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16419
tak zgadza sie, tak wlasnie bylo w moim przypadku, tylko nie wiem czy to efekt korzystny czy wrecz przeciwnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
J bym powiedział że nie korzystny po co zbijać gluoze jak i tak jest jej niski poziom.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
popularne słodziki takie jak aspartam zawarty w coli zero nie powodują podniesienia poziomu inusliny. Ale gdyby powodowały - myślę, że szybko znalazły by zastosowanie we wspomaganiu wysiłku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16419
więc może ja jestem inny niż wszyscy :D albo jest tam minimalna ilosc cukru? czy po prostu uznać za błędny pomiar i tyle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Przecież Tobie nie podniosło Przetestuj jeszcze kilka razy, również na innych osobach.

Zmieniony przez - domer w dniu 2013-07-24 16:34:54

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16419
fakt :D podnieść nie podniosło, ale do jakiegoś tam zachwiania krzywej doprowadziło, więc uznałem że insulina brała tu udział. założyłem temat jako taką ciekawostke, ale widocznie jestem wrażliwy na jakiś składnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie musi być wyrzutu insuliny by zbić cukier, z czasem cukier samoczynnie spada jak nic nie dostarczasz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytłumaczcie mi proszę "intermittent fasting"

Następny temat

Tabata na IF

WHEY premium