SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

soja !!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 28768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ostatnio doznałem szoku w super markecie, cała półka zawalona produktami sojowymi: kotlety sojowe , sznycle , flaczki itp.
wszystko jest ładnie pięknie ale wszystoko należy smażyć w głębokim oleju...
czy gra jest warta świeczki ???

Co sądzicie o mleczku sojowym...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 957 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15176
Ja osobisice spozywam soje (kotlety sojowe) ale nie smaze tylko jem prosto z paczki.Na 100g tych kotletow 50g to bialko bardzo wartosciowe.Polecam kotlety albo krajanke sojową

TMB
1

TMB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 957 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15176
ja osobisice spozywam soje w postaci kotelow albo krajanki sojowej ale nie smaze tylko prosto z paczki jem .Na 100g kotletow sojowych 50g to bialko.Ja polecam produkty sojowe

TMB

TMB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja pije mleczko sojowe które jest bardzo dobre (zależy tylko z jakiej firmy) oraz kotlety mielone i schabowe które także są całkiem dobre . Niestety bez smażenia zeżreć tego chyba nie da rady ale ja sie tym nie przejmuje i jem smażone . Cała paczka na kolacje i gitara gra

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Warto wspomnieć też o tofu które świetnie nadaje się do wielu potraw . Ja ostatnio jadłem sałatkę z warzyw i tofu która była bardzo dobra . Kolejna rzecz na kolacje w sam raz

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 466 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33915
Nie wiem, czy dobrze mówię, ale chyba białko sojowe na surowo jest słabo przyswajane przez organizm.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 957 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15176
Tajfun na surowo nie jest takie złe da sie zjeść :)Jem albo kotlety sojowe albo graulat sojowy.A do smażenia w głębokim oleju nie jestem przekonany

TMB

TMB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 957 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15176
Tajfun na surowo nie jest takie złe da sie zjeść :)Jem albo kotlety sojowe albo graulat sojowy.A do smażenia w głębokim oleju nie jestem przekonany.

TMB

TMB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 957 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15176
kurde cos mi wyswietla dwa razy :(

TMB

TMB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 114 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2107
PRODUKTY SOJOWE MAJĄ DUŻĄ ILOŚĆ BIAŁKA ,ale są ciężko strawne.Nadają się do urozmaicenia diety lecz nie jako głowne żródło białka .Mam na myśli jedzenie soi codziennie.Bardziej polecam biały ser .Pozdrawiam

"Nie pakuj tyle bo ci pękną motyle"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak tez robie ...
raz w tygodniu, kiedys jadlem czesciej ale sie przejadlem ...

pozdrowienia antonio
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Serwatka

WHEY premium