SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sniadanie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2811

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24
witam
moim najczestrzym sniadanie jest: nestle fitness, pokrojony banan, otreby owsiane, zarodki przenne, otreby truskawkowe granulowane i na to jogurt naturalny.
Czy cos do modyfikacji?
wydaje mi sie ze nestle fitness maja zbyt duzo cukry i sa po prostu przereklamowane

Dalia91

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5022
To ja teraz proszę niech ktoś pójdzie za mnie na trening, bo ja nie mam czasu






A tak na serio Dalia, to sfd to nie płatny portal z poradami dietetyczno-treningowymi - dziewczyny to robią za darmo, w swoim wolnym czasie, i nikt za Ciebie diety nie ułoży. Ułożyć musisz sama, one mogą co najwyżej Cię nakierować i poprawić błędy

"Słownik jest jedynym miejscem, gdzie sukces wyprzedza wysiłek"

http://www.sfd.pl/Słodko_gorzkie_rozterki_/_prośba_o_fachową_poradę-t688384.html - moja walka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć

Całe śniadanie jest do wymiany. Nie masz w nim nic treściwego. Brak białka, witamin, wysokiej jakości węglowodanów złożonych i tłuszczu

nestle fitness = syf
otręby truskawkowe = syf
otręby owsiane = wywal, więcej szkody niż pożytku

Poczytaj sobie: https://www.sfd.pl/-t686002.html

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-03-28 22:55:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24
Powiem Ci szczerze , ze jestem zszokowana.rozmawialam z dietetykiem mowil ze jedynie do wymiany sa nestle fitness.Od pol rokujem otreby itp i w sumie nie mam wiekszych zaparc, ale za to przy udziale wysilku fizyczne sa jakies efekty dotyczace redukcji tkanki tluszczowej.

Dalia91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale, ale Oświeć mnie: po co jesz te otręby?

Dopracuj dietę, wywal cały ten syf, to dopiero zobaczysz efekty. Na redukcji dieta to podstawa

Dietetyk udzielał porady za kasę, tak? Pokaż no tą dietę od niego, bo coś mi mówi, że całość jest równie tragiczna jak śniadanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24
bo juz nie wiem co mam jesc czytalam dziesiatki postow i wszedzie otreby byly jak najbardziej polecane.dietetyk to kolega i nie bral zadnych pieniedzy bo nie ukladal diety tylko podczas rozmowy wyszlo na to ze takie sniadanie jest w miare ok wlasnie oprocz tych nestle fitness. faktycznie jak na taki tryb zycia ktory prowadzilam jeszcze w zeszle lato nie ma zdumiewajacyh efektow przy tej diecie ale nie powiem ze 4 codziennie uczeszczanie na fitness w miare to uzupelnia.

Dalia91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
otreby to nie pozywnie, nie dostarczaja ci mineralow, ani witamin, ani przeciwutleniaczy, ani..
no dzialaja jak szczotka wymiatając co znajda po drodze lacznie z substancjami odzywczymy i sa pelne kwasu fitowego.

Sniadanie idealne:
kawalek ryby/miesa i orzechy z warzywami
to taki mały zart ale tylko mały bo rzeczywiscie takei sniadanie mozna spozywac w ramach reduckji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24
to sniadanie jest przesadne... moze wypowie se ktos kto zna sposob na pozywne nieskomplikowane i nie drogie sniadanie , ktore da dlugie uczucie sytosci. moze jakies platki owsiane???ale z jakimi dodatkami?? nie bede patrzec w dziennik bo rozne glupstwa pisza rozne kobiety odchudzajace sie. takze bardzo prosze o odp od osoby ktora mi napisze konkretnie bo wie cos na ten temat. zaznaczam ze mam bardzo slaba przemiane materi

Dalia91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
bo rozne glupstwa pisza rozne kobiety odchudzajace sie
A jakie na przykład? Bo jakoś mi się zdaje, że nie zajrzałaś nigdzie skoro takie głupstwa piszesz

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24
przegladalam mnustwo forum jak masz jakies watpliwosci to nie pisz tutaj bo potrzebuje czego innego a nie twoich uwag

Dalia91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Hmmmm nie wiem czyjej rady tu szukasz jeśli odpowiedzi moderatorek i ich wskazówki są dla Ciebie nieodpowiednie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24
ta wyzej nie byla zadna wskazowka ... czy ktos moze mi poradzic konkretnie co mam jesc na to sniadanie?

Dalia91

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

reikuc/Jak zwiększyć pupę?

Następny temat

aniaaniaa/Problem- pomocy :)

WHEY premium