SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

smutna sprawa add abonamentu

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dosyc sie rozczarowalem w sprawie abonamentu ,wyslalem zamowienie w sklepie hi-teca w srode , po otrzymaniu maila od sklepu z numerkiem zamowienia wyslalem go do mateo ,pisalo ze jak chce uregulowac abonament to musze wyslac do mateo numer -tak tez zrobilem ,do tej pory mateo nie chce odpowiedziec na zaden z moich maili (wyslalem ich juz chyba z 4 ) i wy namiawacie do uregulowania abonamentu skoro sam mateo tak do tego podchodzi? jestem rozczarowany ,poczekam jeszcze z 2-3 ,jak dalej nic sie nie stanie to chyba zrezygnuje z zamowienia .
pytanie do forumowiczow ,czy was też tak olali czy to tylko ja mam takiego pecha/szczescie ... ?

taki ze mnie zwykły frag ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 957 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15176
poczekaj troche napewno napis niedlugo zniknie

TMB

TMB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Klapcioch, Mateo ma dużo pracy i nie codziennie odbiera listy ze swojej skrzynki. Poczekaj spokojnie - na pewno napis zniknie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Też kiedyś czekałem jak każdy i się doczekałem - cierpliwości będzie OK


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Klapcioch przypatrz się uważnie ilu jest użytkowników w Forum(a ilu ciągle przybywa)-a Mateo jest jeden i też ma swoje życie-on nie mieszka w internecie,a Ty z kolei nie jesteś tutaj "number one",więc jak troszkę poczekasz to korona ci z głowy nie spadnie-prawda?Pozdrowienia i cierpliwości-w twoim wieku powinna być normą.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm poczekam , ale mniejsza z tym abonamentem,wazniejszy jest gainerek ,ile wy czekaliscie na zamowienie?

taki ze mnie zwykły frag ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzis rano nareszcie dostalem od mateo maila! wlaze do dzialu doping ucieszony ,odswierzylem stronke i juz nie moglem wejsc tam z powrotem! grrrrrrr znowu sie denerwuje:<

aha i jest jakies potwierdzenie zamowienia? tel czy mail?
bo chyba nie podalem nr kierunkowego.

taki ze mnie zwykły frag ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawdopodobnie nie masz włączonych cookies.
Trzeba się zalogować, żeby tam wejść.

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mateo wlasnie ze mam wlonczone! i to nie tylko u mnie ten problem wylazi ale na uczelni też:(
a jupiii dostalem juz paczke :DDDD
czekalem 5 dni :>

HARDCORE PRIDE!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kesieo,Voland,Kafarafa,hez_vo,Nie Amator,koziolek,rem9,lobo,rolka,kiludg,death,lift,K

Następny temat

Wniosek o pogrubienie :-)

WHEY premium