SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

smazenie bez tluszczu - mozlwie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1392
witam
Nie jestem wielka fanka smazonych potraw ale tak sie zastanwaiam nad tym czy mozliwe jest usmazenie nalesnika bez tluszczu
Wiem ze smazenie na oleju z powodu kwasow trans nie jest wskazane i jakos nie czesto to robie..
Rozueme ze to kwresta patelni- na mysl przychodzi mi tefal jednak tej firmy nie mialam i mysle czy na kazdej tefalowskie patelence moge smazyc bez tluszczu?
pytanie moze banalane ale dla mnie wazne

pozdrawiam
NELI

fotografia..artystyczna..:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj Neli,
co prawda nie wiem, czy na każdej patelni teflonowej da się smażyć bez tłuszczu, ale na pewno są takie patelnie. Najlepiej jak zapytasz w sklepie, to Ci doradzą którą wybrać.
Pozdro
Dareckyy
Ps. Masz ładne zdjęcie w avatarze To Twoje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
z tego co wiem to tłuszcz wchodzi w sklad nalesnika

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140
Na calkiem suchej patelni nie polecalabym smazyc ale wystarczy posmarowac ja olejem albo nalac oleju rozgrzac i wylac olej a wtedy nic nie bedzie przywieralo

"Jeśli chcesz rozwijać siebie ciesz się, że nazywają cię głupkiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
ja mam patelnie na ktorej do smazenia nie potzreba ani grama tluszczu...to jest chyba patelnia tefala z takim czerwonym znaczkiem na srodku. Nalesnikow co prawda nie smaze , ale piersi z kurczaka owszem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3985
Ja nie wiem jakiej firmy mam patelnie ale na jednej udaje mi się smażyć różne rzeczy bez tłuszczu a na drugiej od razu się przypala (obie są teflonowe). Myślę, że jak się kupi jakąś dobrą patelnie w sklepie a nie na bazarze albo w super promocji za 5 zł to powinno być dobrze.
Omlet daje się zrobić bez tłuszczu, więc naleśnik też powinien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
a co wy sie tego tluszczu tak czepiacie ??
Oliva z Olivek
Margaryny ,miekkie
itp itd

Jest wiele roslinnych tluszczy b.dobrej jakosci , i jesli sie uzyje 5 g takiego tluszczu (ok 1 lyzeczka) nic sie zlego nie stanie .
Tak jak koledzy pisza na Dobrych patelniach tefala mozna absolutnie bez fatu , lecz zapomnieli dodac ze patenia sie w ten sposb szybciej niszcza , cos za cos :/

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jak wy te wymagane 80 gramów czy 100 tłusczu jecie?? pijecie kieliszkami do kotleta?? ??
bez c/histerii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
oliwa z oliwek sie nie nadaje do smazenia,margaryna to fudowanie raka sobie samemu,polecam smalec,slonine,olej kokosowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
patelnia do smazenia bez tłuszczu firmy tefal www.tefal.pl
z Thermo-Spot TM taka czarwnoa kropka na środku który określa idalna temp smazenia. polecam. nie jest tania ale ta jakośc jest warta swojej ceny.

mam i sobie chwalę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 ostatnie posiłki

Następny temat

słodycze...

WHEY premium