SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sloneczko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie...... zjaralem sie

mam ryj jak...... hmmmm no neiwiem kurd ejak to okreslic no koloru krwistego tataru(taka potrawa miesna) albo wypasionego pomidora
co robic?? podobno po maslance lub kefirze to skora schodzi

no i am jeszcze takei pytanie:
kiedys bodajrze na POLSACIE podawali prognoze "mocy" słonca na next dzien wyrazaną chyba w UV - czy teraz to podaja?? jesli nei to gdzi emozn ato sprawdzic??

pozdrawiam

.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 441 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6325
Najprawdopodobniej ulegles poparzeniu slonecznemu pierwszego stopnia - czerwona skora, parzy ja nawet letni prysznic, temperatura pod pacha nie wyzsza niz 37,3 stopnia C. Co zrobic - pokryj obficie zaczerwinione miejsce balsamem po opalaniu a najlepiej pianka panthenol. Przed toba ciezka noc :) Ale rano powinno juz byc lepiej, przez kilak dni unikaj jednak slonca i ze dwa razy dzinnie smaruj sie balsamem po opalaniu - bo skora jest przesuszona i moze sie luszczyc. Jesli nei masz dostepu do kremow i panthenolu mozesz uzyc kefiru i zsiadlego mleka - posmaruj nimi obficie skore. Na przyszlosc nie dopusc do tak mocnego poparzenia !

------------------------------------------------------------
**Edimus et vivamus, non vivimus ut edamus!! **

leniwa Nikoosia
Doradca w dziale Fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
Uhhh ciepła noc Ciebie czeka. Tak jak wspomniała nikoosia to poparzenie słoneczne i skórka zejdzie prawdopodobnie Ja tradycyjnie polecam maść z witamina "A" do kupienia w aptece za około 3 zł. Maśc jest bardzo tłusta i sprzyja regeneracji naskórka. Najlepiej by było jakbys dzis spał na samaym przescieradle i na noc załozył mokra koszulkę,która powinna w niewielkim stopniu pomóc Ci zasnąć Zaopatrz sie także w krem Bepathen który tez dobrze robi na takie poparzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
masc z witaminką A 2,40zl u mnie... kupilem i stosuje sobie do opalania i nie tylko i musze powiedziec ze jest dobra Jenna dzieki Tobią ja kupilem

a tak troche schodząc w tematu miałem kiedys taki tlusty zel przyspieszajacy opalanie "Laneche" i kosztowal 5 razy tyle co ta masc z apteki a w skladzie tez mial olejek karotenowy czyli chyba to samo co jest z tubce z witaminą A


~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skore mam tlusta zawsze a teraz wdodatku jest naniej wiecje kremow niz samej skory - kiedy sie umyc(poparzenei nastąpilo od 12-15w dzien)??
i powiedzcie mi o tej prognozie "mocy" słonca
no al ewygląd anato ze skora niezejdzie tylko zostane pierwszym blond-murzynem:-](juz wczesniej bylem "lekko" opalony i zżarłem od sylwka jzu kilkanascie gram(nie mg) B-karotenu

pozdrawiam

ps:nikoosia i jenna(mimo ze Cie nielubie:>) macie SOGa


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
dlaczego mnie nie lubisz? Salvation oo to musze do Ciebie po ta maśc pojechac bo u mnie 3,20 kosztuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jenna: wyslij mi swoje si wi

....House music....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
Sierhij ty od wszystkich lasek chcesz si wi zbierasz do kolekcji?

Jenna słonko przyjezdzaj oliwienie u mnie masz gratis hyhy

~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Salv: ja tu nowy na forum i chce rozpoznanie zrobic

....House music....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
a dostałeś juz jakies w ogole?

~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak! mam żebernaście w tym fefnaście ze zdjeuciem

....House music....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta wysokobiałkowa. Prosze Expertów !

Następny temat

włosy-ostatnio zaczęły wypadac...dlaczego?

WHEY premium