SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skutecznosc supli po saa...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez banan14_88 z działu Suplementacja - nasze testy i promocja.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam.
pisze w tym dziale pierwszy raz.
wlasnie skonczylem odblok po cyklu i planuje dlugi off w zwiazku z planami na potomstwo.

Duzo opini wystepuje ze biorac saa pozniej zadne sule nie sa w stanie nic dac. Wiec mozna by bylo to sprawdzis.

cel : dobra jakos masy

wiec wychodze z propozycja. jako ze nie jestem na topie z nowosciami bo glownie ograniczam sie do stosowania suplementow bialkowych, witamin mineralow, creatyny jako dodatki do cyklu saa uzupelniajace diete.

wiec moze ktos z bedacych w temacie bylby w stanie zaproponowac mi jakis zestaw suplementacyjny cieszacy sie skutecznoscia(cena nie ma znaczenia, oczywiscie bez przesady)

relacje z takiego eksperymentu moglbym zdac tutaj.



Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2006-08-29 08:57:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zamowie
na sezon

Seewy
domawiam kazdego po 10opakowan
plus mass jeszcze
bedzie hit kolejnego roku
z tego co czytamy
ludzie szaleją w zachwycie
mega trn bez 17alfa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
lepiej zapoznaj sie z zasadami i regulaminem dzialu
bo post poleci

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28010
nie ten dzial !

2x-xp ,2x nitro 2 ,2x horse power lub wybierz sobie dwa obojetnie ktore, to chyba najpopularnejsze nadal stecki. mozesz dorzucuć jakis no booster.
no
i milo by bylo gdybyś zrelacjonował cykl, było by ciekawie:)

pozdro i powodzenia.

Zmieniony przez - mmmxxx1 w dniu 2006-08-29 09:28:12

Upadłem! Nikt nie poda ręki?!! Nie szkodzi! SAM WSTANE! ... SILNIEJSZY!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
Greg nie ten dzial bro. Suple i Odzywki

ale odpowiem

rynek supli jest tak rozwiniety ze mozna lapac dobra mase na suplach i odzywkach ale do koksu nie ma co porownywac ; )

imo teraz mozesz zlapac sie za 2 x HP/Swole+Kre alkalyn/2xXP + cos z wyzszej polki gainerow np Gain fast + solidne WPI/WPC + witaminki (tutaj to masz naprawde szerokie pole manewru. osobiscie polecam One a day z FA)

sprawdz tez moj temat https://www.sfd.pl/temat281350/

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14215
GREGOR_ian
jesli daj na na maila linka do swoich fot - bo Twoje wymiary budza podziw pomimo SAA
thx

...:marrakech adventure:...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
przenosze gdziee trzeba...tutaj o tym dyskutujemy
dobrej jakosci masa; wg mnie trzeba oprzec sie na polaczeniu stacka+NO, mysle ze nie ma co sie bawic w boozery tescia i lepiej juz zainwestowac wiecej w 2 pierwsze pozycje (oczywiscie standard: zma,odzywka bialkowa, omega-3, witaminy,mineraly...o tym zapewne dobrze wiesz)

stack? wiele roznych do wyboru,czy to xpandy (np. ten najnowszy z 3 rodzajami kreatyny oraz wieloma rodzajami argininy) ,czy horse power z ultiamate, czy polaczenie ktore wielu juz 'zadowoliło' %) storm +shock (stackow obecnie do wyboru jest wiele, osobiscie bralbym 2 nowe xpandy, ewenutalnie zdecydowal sie na jakies super nowosci z usa)
Z NOboozerów, nr 1 dla mnie to shock therapy Probowalem takze innych, ale efekty , ktorych sie oczekuje od tego typu produktow....mialem/mam najlepsze wlasnie na shocku

Co do glownego watku, jezeli celem ma byc czysta masa...to mozesz dorzucic do polaczenia stack+no takze jakis spalacz (byly juz tego typu testy i testerzy byli zadowoleni z takiego polaczenia) Sluzy to wlasnie jednoczesnemu paleniu zbednego fatu oraz budowie czystej masy miesniowej.


Co do samego testu, mysle ze bylby to jeden z bardziej popularnych tematów
Sam topic testowy oczywiscie juz prowadziłbys w dziale z testami (z panujacymi tam regulami: czyli opis supli + dawkowanie,zarys diety,treningu + fotki)

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-08-29 09:39:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
e tam dzialac bedą napewno ale nie bedziesz zbytnio zadowolony bo jestes przyzwyczajony do efektów na saa czyli 3cm w miech


na cykl sprawdzony xpand (najnowsza wersja) (2 puszki) jakies bialka gainery jako uzupelnienie diety wsumei to wszytsko co potrzebujesz no zma mozesz dodac bo na suplach niema takeij regeneracji jak na koksie wiec sie przyda napewno
po takim cyklu (50dni) robisz przerwe od kreatyny i mozesz wziasc typowe no boostery bez kreatyny przez okres okolo 50dni i potem znowu wskoczyc na jakies stacki moga to byc spowrotem xpandy lub pomieszac xpanda z vaultem lub noz i vault itp itd

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
ta 3 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pisalem tam pierwszy raz. testy kojarza mi sie wlasnie z takim czyms o czym pisze ale widocznie nie o to chodzi w dziale
i chyba wiekszosc mnie mie zrozumiala. profil wypelniony choc jestem po redukcji i jest mala roznia.

ktos pytal o zdjecia:
https://www.sfd.pl/temat270574/
bez rewelacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obecnie uzywam KA 4kaps ed i test-a-boost 4kaps ed
dieta uzupelniana amino i bialkiem syntrax jesli chodzi o wartosci odzywcze.
witaminy i mineraly :
animal pack 2szt ed.

co dodac do tego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
ja bym ka do 10-12 kapsow zwiekszyl i zostal na tym pare tygodni
pozniej odpoczynek od kre
i porzadne steki

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zimowe zapasy - czas start !

Następny temat

kre-alkalyn trec

WHEY premium