SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skurcze łydek

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1819
Od jakiegoś czasu mam bardzo bolesne skurcze łydek. czy wiecie jakie moga byc tego przyczyny?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2005 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45779
skurcze przytrafiaja sie tylko tym, ktorzy nie potrafia obslugiwac wyszukiwarki

trust no one

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1819
tak się składa ze umiem poslugiwac sie wyszukiwarka, a zanim napisalam ten temat sprawdzilam czy byla wczesniej mowa o czyms takim i nic nie znalazlam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
zakup sobie aspargin ( magnez i potas) a skurcze powinny zniknąć. Ja miałem podobny problem tzn budzilem sie w nocy z silnym skurczem łydki. Najgorzej to jak w dwuch na raz złapie to juz jest masakra.
1

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1819
od wielu lat mam problem z niedoborem magnezu i potasu w organizmie, ale dawno nie mialam robionych badan. dzieki za rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2005 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45779
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1819
no widzisz czyli nie potrafie obslugiwac sie wyszukiwarka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2005 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45779
i zeby mi to bylo ostatni raz

trust no one

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1819
zwracam honor, mam nadzieje ze to bedzie ostatni raz, ale tego nie moge byc pewna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
hehe
magnez + potas + wapń (mówimy o prawidłowych stężeniach)
+witaminy i inne mikroelementy ....
wypoczynek ....

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4424 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
wpisz "skurcze" w wyszukiwarkę.

Zmieniony przez - jakryc w dniu 2004-06-19 14:08:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hascofungin

Następny temat

Czy ktoś z was urósł mając już dwadzieścia lat?

WHEY premium