SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skora - gojenie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1075
witam,
najczesciej na plecach powstaja mi pod skora grudki, ktore z czasem z moja mala pomoca zamieniaja sie w "strupy" ktore chcacy lub nie sa zdrapywane :( i jakos goic sie nie goja bo nie moga ;) czy jest jakis preparat ktory moglby sprawic zeby szybciej sie goily?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Zalezy co to za gródki, moze to zaskórniki po prostu i wystarczy wizyta u kosmetyczki, a jak nie t dermatolog pomoze bo to dosc trudne pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jesli o to chodzi to na pewno juz pełno o tym postów było !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Masakra nie widze odpowiedzi i wczesniejsze nawet znikają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1075
Boofi - a mozesz jakis przytoczyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To pryszcze tek tak mialem to stosowalem kren na syfy o nazwie BENZACNE jesz 5% i 10% .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
musisz dokładnie opisać GRUDKI !!
jak wyglądają czym są wypełnione

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
To napewno są zaskórniki, nie zdrapuj tego bo bedziesz mial blizny i będzie to naprawde lipnie wyglądało. Ja bym poszedl na konsultacje do dermatologa on ci dokladnie powie co to jest i ewentualne leczenie przedstawi, ale wedlug mnie jesli to to co mysle to tylko kosmetyczka ci pomoze, bo leki do stosowania zewnętrznego na takiej powierzchni jak plecy to bardzo nie wygodna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1075
Ok. Ale chodzi mi w efekcie o gojenie sie strupkow :) Nie mozena tego przyspieszyc?

To co mam na plecach to sa grudki pod skora, "syfy" ropne i niestety sa dosc duze i potem robia sie strupki po usuniecie ropy i te strupki ciagle odpadaja jak np cwicze na macie, ktos mnie chwyci za gi i takie tam, sami wiecie jak to jest... strupki znowu odlatuja i tak w kolko i sie zagoic nie moga.. tzn goja ale niezbyt szybko, czy jest masc przyspieszajaca gojenie ran?

Co do zaskorniakow - to nie ma ich na plecach gdyz usunela je kosmetyczka, moja dziewczyna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
W takim razie polecam Allantoine zmiękcza naskórek , usuwa strupy i martwy naskórek, w większych stężeniach działa złuszczająco. Pobudza naskórnikowanie, czyli powstawanie nowego naskórka, zwłaszcza po skojarzeniu z witaminą A. Posiada właściwości rozjaśniające cerę (w tym wypadku miejsca po strupach) Przyśpiesza gojenie ran i zapobiega zmianom ropnym. Leczy wiele wyprysków. Minus jest taki ze należy ją stosować wiele miesięcy (najlepiej do codziennej pielęgnacji skóry)

Pozdrawiam (dr. ) Bahamut



Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2004-07-14 17:47:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1075
Dziekuje, odpowiedz satysafkconujaca... doktorze ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

...a kolczyk w miejscu intymnym??

Następny temat

płat żyły nieparzystej??

WHEY premium