SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skolioza - pomocy!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 463
czesc, mam skolioze, skrzywienie klatki piersiowej (prawa strona przy mostku mi troche wystaje - jakies 1-1,5 cm.) uprawiam sporty, gram w pilke, biegam i wogole ale na silownie nie chodze.... :/ wiec jak narazie to trening ogolnorozwojowy mam zaliczony chyba jaks cos:d ...tylko poradzcie mi czy jesli zaczalbym chodzic na silownie to da rade wyprostowac ten moj kregoslup (klatke piersiową)...? czy moge to domowych treningiem troche zniwelowac? bardzo rpsoze o pomoc... z gory dzieki
pozdrawiam

PS> dodam ze jestem na skraju zalamania bo zaczyna mi to przeszkadzac.... :/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Witaj, proszę bardzo wszystko na temat - zapraszam do czytania,
https://www.sfd.pl/temat150514
Pozdrawiam

Zmieniony przez - Pro_Mass w dniu 2006-02-11 15:04:58

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 463
ok, dzieki wielkie, przeczytalem.... :) trening z zaczne wykonywac : https://www.sfd.pl/temat150511/ tylko tam sa nazwy ćwiczeń niektore obce...ale z tym to sobie jakos poradze.. :) mam pytanie: czy ktos juz to robil i zauwazyl jakas poprawe? :D po jakim czasie? sorki ale niecirpliwy jestem troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 463
aha, i jeszcze czy mozna ten trening laczyc z treningiem domatora z http://www.kulturystyka.pl/atlas/ ..? czyli sobie pompki robic itp itd.... ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
przemo1990 poczytaj wypowiedzi forumowiczów w tym temacie. Wiem, że wiele osób próbowało i efekty odnosili
Jeśli chodzi o nazwy ćwiczeń to zapraszam do Atlasu Ćwiczeń
www.kulturystyka.pl/atlas
Pozdrawiam serdecznie

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Sądze, że tak.

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch

Następny temat

Kreatyna w młodym wieku

WHEY premium