SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skoki w dawkach efedryny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
siema!
pytanie do znawcy.
bede brac efedryne, ale chciałbym zaoszczędzić na kapsułkach, żeby starczyo mi na 4 tyg cykl. Czy moge "skakać" z dawkami efedryny, chodzi mi o to, czy np. w niedziele mogę wziąść dawke mniejszą, bo nie ćwicze w niedziele. A potem w poniedziałek wziąśc jużnormalna dawke, czy raczje takie skoki w dawkach nie sa wskazane.
pozdrawiam!

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
czlowieku czy ty nie umiesz czytac ? wszystkomasz jak na talezu! stala dawka jedynie na poczatku i na koncu mozesz tapering zrobic i nie przekraczac 60mg dziennej dawki!

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4584
ja braolem turecka efke. ze nie mozna brac jej co dzien. bralem nieregularnir rozne dawki, np 2 ni bralem potem przez1 nie 1 on 2off, zeby brac ja srednio 4 razy w tyg, im wiecej tabl bedziesz bral tym bardziej bedziesz sie uodparnial, wiec jestem zwolenikiem brania malych dawek. pierwszy raz braklem sama efke, efekty dobre, ale naprawde elegancko bylo jak laczylem z aspiryna i kogfeina!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
no dobra, załóżmy że ja rozpisałęm sobie to tak:

pierwsza liczba to numer dnia cyklu -zaczynam od poniedziałku.
(liczba w nawiasie oznacza liczbę kapsułke, moje mają po 20 mg efy)
dni pisane kursywą to jest własnie NIEDZIELA, kiedy nie ćwicze
1 = (2)
2 = (2)
3 = (2)
4 = (2)
5 = (2)
6 = (2)
7 = (2)
8 = (3)
9 = (3)
10 = (3)
11 = (3)
12 = (4)
13 = (4)
14 = (2)
15 = (4)
16 = (4)
17 = (4)
18 = (5)
19 = (5)
20 = (5)
21 = (2)
23 = (5)
24 = (5)
25 = (6)
26 = (6)
27 = (6)
28 = (2)

Warto tak skakać z dawkami? da to jakies skutki POZYTYWNE albo NEGATYWNE? własnie o to mi chodzi, czy takie coś da skutki lepsze niż branie dzięń w dzięń takich samech dawek, czy może na odwrót.
Aeroby wykonuje w czwartek, piątek i sobote - czyli w schamcie to są dni: 4,5,6,11,12,13,18,19,20,25,26,27

pozdro!

Zmieniony przez - anek17 w dniu 2006-03-04 11:01:42

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
To co, dowiem sie w końću jak to jest z tymi skosami dawek? czy wpłśywająujemnie czy pozytywnie na efekty?

pozdro!

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
ramontz ***nij sie w leb...

7. Jak brać efedrynę?

"Efedrynę bierze się z reguły dwa razy dziennie, w całkowitej dziennej dawce od 20 do 60 mg. Niektórzy preferują dwukrotnie wyższą dawkę poranną od popołudniowej (na przykład 20 mg rano i 10 mg po południu). Najczęściej stosowanym schematem jest branie 20 mg efedryny i 200 mg kofeiny dwa razy dziennie i wszystkie badania potwierdzają że jest to idealne połączenie. ABY UZYSKAĆ EFEKT ODCHUDZENIA SUPLEMENTACJA EFEDRYNĄ MUSI STANOWIĆ JEDYNIE DODATEK DO DIETY O OGRANICZONEJ LICZBIE KALORII ORAZ PLANU REGULARNYCH ĆWICZEŃ FIZYCZNYCH.

Branie efedryny jako "dopalacza" na treningach bez wczesniejszego wyrobienia sobie tolerancji na jej uboczne działania jest błędem. Chociaż badania pokazują że pozwala zwiększyć to intensywność treningu, jednocześnie stwarza RYZYKO GWAŁTOWNEGO WZROSTU CIŚNIENIA KRWI MOGĄCEGO PROWADZIĆ DO ŚMIERCI.

Najbezpieczniejszym sposobem przyjmowania efedryny jest przyjmowanie długotrwałe, tak długo jak długo waga ma spadać - jednak maksimum do sześciu miesięcy gdyż dłuższe przyjmowanie nie było badane. Większość producentów zaleca przyjmowanie krótsze, do trzech miesięcy. Dodatkowo, przyjmowanie należy zacząć od połowy zalecanej przez producenta dawki przyjmując ją przez kilak dni do czasu wywołania tolerancji na większość skutków ubocznych, jak również w podobny sposób należy kończyć branie efedryny. Nie ma dowodów że branie efedryny cyklicznie (np. 5 dni z 2 dniami przerwy) jest bardziej efektywne niż branie ciągłe, co więcej zwiększa to ryzyko wystąpienia efektów ubocznych szczególnie w pierwszym dniu każdego nowego cyklu (głownie w postaci bezsennosci i niepokoju). Duża liczba badań potwierdza natomiast że długotrwałe stosowanie małych dawek daje dobre efekty przy minimum skutków ubocznych..."

bralem tym schematem mniej wiecej 2 miesiace i bylo git

Zmieniony przez - pakman191 w dniu 2006-03-04 23:54:30

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4584
sam sie pier**lni. poczatkowo bralem tak jak ty, ale zmienilem sposob brania. organizm bardzo szybko sie uodparnia na efeke. tak samo jak cpuny biora piguly czy fryte, bardzo szybko musza zwiekszac dawke. dlatego nie bierze sie codzienie! gdybys chcial brac codzienie to musialbys zwiekrzac dawke. fakt ze sidy sa, a myslisza jak nie ma efektow ubocznych to efka dziala tak samo?! wiem ze bralem dobrze, napoczatku 25 mg potem 50. tylko zadlugo i to jest powod moich przykrych doswiadczen! opieram swoja wiedze na praktyce a nie na jakichs stronkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
jakbym brał codziennie to bym musiał dzień w dzień podwajać dawkę aby cokolwiek poczuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
do kolesia wyrzej

efka im dluzej brana jest lepsza pod wzgledem termogemenzy czyli korzystniejsza staje sie dla sportowcow a side`y to tylko kop mija .........







wez sie okop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
tzn do kolesia wyrzej ramocostam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
to ja widocznie jestem ewenement bralem non stop stala dawke i czulem ja na kazdym treningu.

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
poczuc to se mozesz ale jak ja chce miec FAZEEEEEEE NA BANI I LATAAAAC Z ODKURZACZEEEEEEEEM to ja sobie muzse podwoic

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witaminy, a koksy ?

Następny temat

winstol i suspen w oleju recepta!!

WHEY premium