SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skoki spadochronowe

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Niedawno zaczęłam interesować się skokami ze spadochronem ale szczerze mówiąc jeszcze nie skoczyłam. Ciekawa jestem jakie to uczucie i czy naprawdę warto zacząć skakać. Wciąż się wacham i nie bardzo wiem co zyskam skacząc. Noże jest ktoś kto zechciałby mi napisać o tym dwa zdania. Z góry dziękuję :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6
Ja zdecydowanie mogę polecić skok ze spadochronem. W sierpniu odbyłem swój pierwszy skok i mimo wielkiego strachu teraz sądzę, że się opłacało! To niesamowita przygoda i adrenalina, która sprawia, ze możesz wszytko. W dużej mierze zawdzięczam to ekipie http://naszespadochrony.pl , która genialnie poprowadziła szkolenie jak i sam skok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
na pewno jest adrenalina troche experiencow jakies wyzwanie dla siebie

no i mozna polatac sobiejak ptak

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A Ty już "latałeś"? jak tak to ile razy jeśli mogę wiedzieć. I czy to prawda że samo londowanie może mnie zniechecić do kolejnej próby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
nie latalem, ldaowanie dlaczego?? na poczatku bedziesz skakal z instruktorem w tandemie i zobaczysz ze to nie jest straszne

bym sobie poskakal ale na nie wszystko ma sie kase

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2005 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45779
jesli bedziesz sluchac instruktora to nic Ci sie nie stanie

trust no one

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 243 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4720
Skoki ze spadochronu to uczucie, ktorego nie da sie opisac, jakbym mial zaczac jeszcze raz to napewno bym to zrobil, jak tylko masz kase to nie ma sie co zastanawiac, bo po tym zmieni sie twoje zycie o 180 stopni
P.S U nas nie skacze sie z instruktorem, lecisz sam jak palec;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No niestety nie mam narazie kasy na kurs i dlatego narazie musiałam zadowolić się przelotami szybowcem ale już wiem że jak tylko nastąpi przypływ gotówki to napewno to zrobię. O ile oczywiście przejdę badania- no właśnie ciężkie są?Odrazu bez instruktora?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 243 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4720
Jak robilem rok temu to u nas bylo strasznie lightowo, praktycznie od reki nam lekarz podpisywal, ale teraz sie pozmienialo i trzeba robic badania bo tamte juz sa niewazne, kosztuja podobno 100zl, nie mam floty wiec sie nie interesowalem za bardzo, ale tez by mi sie przydale dokladne informacje, moze ktos wie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 191
no wlasnie!! wie ktos jakie badania sa robione przed skokami spadochronowymi?? potrzebuje to wiedziec bo nie wiem jka mam sie przygotowac a zamierzam zaczac kurs robic pod koniec wrzesnia...pozdrawiam

Leave no Man behind!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 387 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6551
wiem że są robione badania wzroku podobno jest tolerancja +/- 1 dioptri (czy jak to sie pisze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 191
a jak z nosem??trzeba miec prosta przegrode??wiem ze trzeba miec np do sluzb specjalnych i np do pracy pilota...

Leave no Man behind!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mozo Soul X Prosze o opinie

Następny temat

!!!Le Parkour na Discovery!!!

Wiecej