SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sklep wojownik

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2014

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Do wojownika uczeszczalem jeszcze za czasow bytnosci w otchłaniach dworca pkp %)
Bardzo sympatyczna pani z podejsciem sprzedawcy miala jednak wyczucie- nie radzila stuffu za 300zl ale raczej dawala tansze kreatyny (zielony Vital )
potem przenosiny tam juz inna atmosfera ale nadal zle nie bylo - ceny moze lekko wyzsze niz gdzies indziej ale obra pomoc wiec jest ok.
Potem mialem tansze zrodlo supli i po dluuugim czasie pare dni temu znow zawitalem do wojownika..
Ale tym razem rozczarowanie jak cholera %)
Głupio usmiechajaca sie pani ktora czasem chyba sama nie wiedziala z czego sie smieje.. "hahaha dam panu paragon hahahah"..
Mnie obslugiwał chłop postury słusznej ;)
mowie ze chce cos na pobudzenie to probowal mi wcisnac kofeine w kapsach..
zarzucilem kikloma nazwami supli on ich nie zna i nigdy nie widzial na oczy..
Zwizytowalem inny sklep niedaleko - fachowa pomoc kupilem co chcialem..
Wojownika odradzam bo niektorzy moga miec nawet upatrozone jakies produkty ale fachowcy tam obecnie doradza cos "lepszego"..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
jak ktos ogarnia temat,to i tak kupi to co chce,a nie bedzie sluchal rad sprzedawcy chocby i nawet najbardziej wypakowanego,bo sprzedawca to sprzedawca i bedzie wciskal to z czego on ma profity,a nie to,co faktycznie dziala.dlatego tez jak ja ide na zakupy supli,to jedynym argumentem ktorym sie kieruje sa niskie ceny,a z tym u wojownika faktycznie słabo.ratuje ich ten sprzet do sportow walki,bo takich sklepow jest mniej,aczkolwiek juz od jakiegos czasu pare ulic dalej dziala konkurencja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26
Ja ostatnio byłem w Wojowniku i nie moge narzekać, żadnego wyrośniętego chłopaka nie było, tylko dwie miłe dziewczyny, kupiłem co chciałem, nic mi na siłe nie wciskano, i jestem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2
hm...też kiedś uczęszczałem do wojownika i nie byłem zadowolny z obsługi. ale ostatnio musiałem coś załatwic na mieście i zajrzałem z ciekawości i byłem bardzo mile zaskoczony ;) dwie miłe dziewczyny które umiały doradzić i pogadać :) wyszedłem zadowolony.
Polecam.
przypominam tylko, że zmienił lokalizacje i teraz mieści się na ul. Matejki 4 ( na przeciwko urzedu stanu cywilnego :) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
To tylko ja miałem pecha ze trafilem na typa który nie wiedzial co sprzedaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2
mówię Ci, byłem mile zaskoczony jak tam wszedłem. w lekkim szoku że niby dwie "laski" na takim stanowisku, ale przynajmniej wiedziały o czym mówie i czego chce. polecam :) byłem ostatnio i mają fajna promocję na odżywki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39
niestety bylem ostatnio w tym sklepie i jednak dziewczyny jesli chodzi o specjalistyczne doradzanie pod sztuki walki suplementow nie maja zielonego pojecia , tamten gosc faktycznie nie wygladal zachecajaco ale jesli chodzilo o suplementy pod sw to przyznac mu trzeba ze mial leb na karku nie wiem jak z suplami pod silownie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dietetyk Sportowy Bielsko-Biala.

Następny temat

Boks - Sosnowiec

WHEY premium