SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skitelsik / redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 54548

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
Od dawna próbuje zrzucić zbędne kilogramy i nic mi nie wychodzi. staram się jeść jak trzeba ale i tak to idzie na marne. często podjadam i nie potrafię się powstrzymać. moja rodzina tez mi nie pomaga bo tylko jedzą jakieś śmieciowe jedzenie ;/ coś okropnego... Jak patrze w lustro to nienawidzę swojego ciała i nie wiem, która to już będzie moja próba, ale kolejny raz chcę schudnąć i proszę o pomoc.

Płeć : Kobieta

Wiek : 16

Waga : 75

Wzrost : 166

Obwód klatki : 95

Obwód ramienia : 32

Obwód talii : 84

Obwód uda : 60

Obwód łydki : 40

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : nie wiem

Aktywność w ciągu dnia : szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności : siłownia x 3
wf x 2

Odżywianie : -

Cel : szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe : brak

Stan zdrowia : zdrowa

Preferowane formy aktywności fizycznej : nie wiem

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : nie wiem

Stosowane wcześniej diety : brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
Chyba z połowa dziewczyn z Ladies startuje
Ale chociaż będziemy mogły się wspierać to dłużej wytrwamy...
Oby do końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiedz mi, gdzie Ci się najwięcej tłuszczu odkłada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Jak patrze w lustro to nienawidzę swojego ciała i nie wiem, która to już będzie moja próba

Z tym to do psychologa, reszta to trening + odpowiednia dieta.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
tak na prawdę to chyba wszędzie, ponieważ mam ogólnie masywną budowę ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz zdjęcie jakieś wstawić? Nie musisz pokazywać twarzy, ale gdybyś wstawiła zdjęcie sylwetki to ułatwiło by sprawę znacznie. Napisz mi jeszcze przykładowe jedzenie z całego dnia. Chcę wiedzieć jak jesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
jutro zrobię zdjęcie to wstawię, bo aparatu w tej chwili nie mam,b o pożyczyłam koleżance. Ogólnie staram się jeść zdrowo, ale strasznie podjadam i to jest największa moja zmora z którą walczę. Jakiś czas temu już trochę czytałam i od jakiś 2 tygodni jem mniej więcej tak:
śniadanie - 2 jajka, 1 białko, trochę owsianych jakiś jogurt
II śniadanie - jabłko, warzywa, kurczak, orzechy
lunch - 2 kromki razowca, liść sałaty, ser, szynka
obiad - kurczak, ryż
tutaj trening
obiadokolacja - kurczak, ryż
kolacja - twaróg, jajko

Jak napisałam walczę z podjadaniem między posiłkami. Jestem uzależniona od słodyczy, chipsów, słodkich napojów itp. Ale o tyle jest mi trudno, że nie mogę się tego pozbyć z domu, bo nie mieszkam sama i moja mama kupuje te rzeczy ;/ Ale na szczęście, coraz mniej podjadam i chyba idę w dobrą stronę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Całkiem nieźle wygląda ta dieta, spodziewałem się porażki szczerze mówiąc a widzę, że nie jest źle No dobra, to teraz moje uwagi. Zwiększ udział węglowodanów w diecie (wyłącznie z pełnego przemiału), masz też za mało zdrowych tłuszczy. Dodaj tran do stałej suplementacji.
Do każdego posiłku porządna porcja warzyw.
Kaloryczność możesz ustawić sobie śmiało na 1800kcal.
Zwiększenie węglowodanów powinno zmniejszyć ssanie na słodycze. Jeśli będzie nadal to samo, to napisz mi. Słodycze, chipsy to najgorszy syf jaki produkuje przemysł spożywczy, koniecznie trzeba się tego pozbyć. Czekam na zdjęcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
u mnie zapotrzebowanie na słodkie załatwiają suszone owoce, oczywiście w cywilizowanych ilościach
a co do słodyczy itd: tutaj musisz wmówić sobie, że wolno Ci jeść te rzeczy - ale nie chcesz, bo ciężko pracujesz na swoją sylwetkę, a one tylko psują efekty. Uwierz mi - da się

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
haha, moja szkola

jesli moge sie wtracic- wiesz czemu masz parcie na podjadanie: np. bo toto smaczne jest czy na przyklad nudzisz sie i pierwsza mysl to zawinac do szafki ze slodyczami/chipsami (ja tak mam, zeby nie bylo) czy np. denerwujesz sie i pogryzasz nerwowo?

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20042
po prostu chce mi się. Albo jak widzę to ciężko jest mi się oprzeć, bo wiem, że to jest pyszne ;p Jutro pokombinuje z dietą i wstawię tak samo jak zdjęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
po prostu chce mi się

to ja proponuję kurację a'la wrong po każdym słodyczu jesz pół kilo szpinaku bez soli efekt gwarantowany, że na sam widok słodkości będzie Ci sie robiło niedobrze

jak podbijesz węglodowany w diecie, to ta chcica powinna Ci troche przejść

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

hula-hop i skakanka

Następny temat

Potrzebuję porady w odchudzaniu

Wiecej