SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skakanka

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niedawno kupiłem sobie rzemykową skakankę na łożyskach. Wypakowałem ją jednak nie mogłem jej wyprostować.Była zgnieciona.Nie pomogło nawet smarowanie oliwą.I do tego teraz jeszcze naczęła się skręćać.Co robić?pomocy!!!


"Szczęście sprzyja odważnym"
Philips
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Osobiście dużo używam prostej skakanki (bez licznika ) za którą dałem tylko pięć złotych, służy mi już ładne kilka lat. Składa się z sznurka oraz rączek drewnianych - jej prostota przekłada się dobrze na funkcjonalność - nic nie nawala, nie przeciera się - jak narazie
Jeśli tamta nawala może pomyśl o jakiejś o prostszym wykonaniu. Zdaję sobie sprawę, że za 5 zł już takiej samej nie dostaniesz jak moja ponieważ jednak trochę ceny się zmianiają ale jeśli Twoja nie daje rady ?


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Może spróbuj ją przez jakiś czas zostawić w pozycji rozciągniętej i zablokuj czymś końce.
Hans może coś pomoże o ile tu zajrzy



pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
sama sie powinna wyprostowac
rzemyk sam sie wyprostuje
a jak nie to namocz woda i powies tak zeby byla w lini prostej

mozna wiedziec jakiej firmy kupiles i gdzie?

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

swimming...

Następny temat

co zrobic z bolem piszczeli

WHEY premium