SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skóra czy nadmiar tluszczu??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 237
Cześć

Mam za sobą sporą utratę kilogramów i na brzuchu został mi jakby "fartuszek" lecz nie wiem czy jest to luźna skóra czy może jeszcze nie spalona tkanka tłuszczowa? Proszę o poradę. Załączam zdjęcia




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Wygląda na skóre, choc pewnie i jest tam jeszcze trochę tkanki tłuszczowej. To już musiałby oceniać spec. Pewnie zdajesz sobie sprawe, że tylko zabieg pozwoli Ci się pozbyć tego defektu? NO i bravo bo widać, że sporo zrzuciłeś
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 237
Dzięki za odpowiedź. Moje wątpliwości wzięły się stąd, że ten fartuszek nie jest grupy na 2 mm tylko znacznie grubszy (co widać na drugim zdjęciu) i stąd myślałem że jak pociągnę dalej redukcje to po wypaleniu tego ewentualnego tłuszczu będzie to lepiej wyglądać, prawdę mówiąc to nie chce iść "pod nóż", szukam jakiegos innego sposobu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Skóra którą widzisz w lustrze jest zniszczona/uszkodzona, z nią nie da się zori już nic. Dalsza redukcja owszem będzie owocna, ale skóra jak była to będzie nadal. Żadne diety, maści, kremy, żele zabiegi itp... to nic nie da. Tylko zabieg pozwoli pozbyć się jej. Powie Ci to każdy lek derm lub chirurg plastyczny, nawet 'zwykły' chirurg
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 237
Niestety ten defekt rujnuje moją pewność siebie, bo jak tu sobie dziewczynę z czymś takim znaleźć :/ Dzięki krzykaczu za zainteresowanie się moją sprawą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie jedynie wizyta u lekarza specjalisty i wykonanie zabiegu , samego tłuszczu widać że tam jest jeszcze trochę ale jego redukcja nie wpłynie już na poprawę samej skóry, ile zrzuciłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 237
85 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
serio ? ile miałeś na starcie ? jestem pod wrażeniem ale teraz koniecznie lekarz żeby poprawić estetykę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 237
Na starcie było prawie 160 kg. Z abdominoplastyką jest taki problem, że długi czas nie można ćwiczyć wiec łatwo znowu przytyć, poza tym ta skóra jest bardzo słaba na linii cięcia, co niestety w większości przypadków wyklucza treningi siłowe


Zmieniony przez - on90 w dniu 2018-01-28 20:30:19
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wow, jestem pod wrażeniem

być może to już do konsultacji z chirurgiem plastycznym


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2018-01-28 21:32:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
on90
Na starcie było prawie 160 kg. Z abdominoplastyką jest taki problem, że długi czas nie można ćwiczyć wiec łatwo znowu przytyć, poza tym ta skóra jest bardzo słaba na linii cięcia, co niestety w większości przypadków wyklucza treningi siłowe



Zmieniony przez - on90 w dniu 2018-01-28 20:30:19
jesli bedziesz dbal o odpowiednie odzywianie i kaloryke to nie przytyjesz
I jeszcze raz WOW i gratulacje wielkie za zrzucenie tylu kg i zaciecie!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochota nie wiadomo na co

Następny temat

Sauna a kriokomora

WHEY premium