SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siniaki i rutinoscorbin

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 39131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
część.Mam bardzo duży problem otóż lekkie udeżenie w jakiś przedmiot powoduje u mnie powstawanie siniaków chciałbym zapobiec takiemu czemuś gdyż ćwicze kickboxing.Słyszałem że rutinoscorbin pomaga ale nie jestem pewien. Czy jeżeli będe brał 1 tabletkę rutinoscorbin to sie od niego nie uzależnie i nie będzie jakiś skutków ubocznych.P.S jakie witaminy polecacie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 658 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5426
shinsei napisałam :W rutinoscorbinie dawka rutyny jest niewielka, więc by był efekt trzeba tego łykac sporo i długo. Prosciej i taniej bedzie Łykac np Troxeratio (chyba ma dobra cene) lub jakikolwiek inny preparat troxerutyny + wit. C 500mg co nijak nie kłóci się z tym co Ty piszesz, rutinoscorbin to w uproszczeniu rutyna i wit.C, więc zamiast 6 tabl dziennie prościej i taniej jest przywalic 2 tabsy 2 róznych preparatów. Efekt bedzie ten sam, a mniej łykania i kasy - chyba proste?

---NIech MOC będzie z Wami---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 6722 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28641
nie no...
nie uzaleznisz sie o tym ze to hamuje powstwanie siniaków to nie wiem ale wydaje mi sie ze --->>>

witimnki :
Maxiwit z Naturella, Po śniadaniu 1-2 tab.

Siłę człowieka mierzy się ilością jego nieprzyjaciół.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
immortal i maxivit ma mu pomoc ?

wydaje mi sie ze to cecha osobnicza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 6722 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28641
zapytal sie jakie vitaminki polecamy
ja polecam to ziomuś
nie mówie ze ma mu pomóc

i tak masz racje z tą cechą osobową

moja siostra np. lekko sie walnie i ma siniora przez pare dni
ja moge nawalać kijem gdzie sie tylko da i nie mam siniaka prawie wogóle
a jak juz mam to 1-2 dni max.

Zmieniony przez - Immortall w dniu 2005-10-23 12:28:43
1

Siłę człowieka mierzy się ilością jego nieprzyjaciół.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
mi sie wydaje ze on prosil o witaniy nie wogole ale na siniaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4447 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
zrób sobie badania krwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 275 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16798
Witam!
Być może cierpisz na małopłytkowość . Idż do najbliższego laboratorium medycznego i zrób badanie - płytki krwi na cytrynian(wynik w 15 minut).
Również polecam rutinoscorbin , albo cerutin jak kto woli. Miałam podobny problem , po wemflonach i kłuciach w szpitalu miałam wręcz czarne ręce , a po hmm...w tej chwili po drugiej szpitalnej i stałej kuracji rutinoscorbinem(3x dziennie 2 tabl) nie mam najmniejszego śladu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
po pierwsze bad krwi ... ale z czasem krzepnięcia , krwawienia ,kaolinowo kefalinowym , inr , cz protrombinowym
rutinoscorbin bierz - bez problemu !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 658 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5426
W rutinoscorbinie dawka rutyny jest niewielka, więc by był efekt trzeba tego łykac sporo i długo. Prosciej i taniej bedzie Łykac np Troxeratio (chyba ma dobra cene) lub jakikolwiek inny preparat troxerutyny + wit. C 500mg o przedłużonym uwalnianiu. Taka kuracja napewno wzmocni naczynia krwionośne, także te drobniutkie - włosowate i z pewnościa nie zaszkodzi ( trudno o przedawkowanie, bo obie substancje, jeśli ich łykniemy więcej niz potrzeba są wydalane z moczem i nie dają żadnych objawów niepożadanych). Nie można sie też od nich uzależnic. Poza wszystkim innym wart zrobic badania krwi, o ktrych wspomniał Boofi, by miec pewność, co jest przyczyną siniaków.

---NIech MOC będzie z Wami---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
akurat wit.C w za duzych dawkach podawaan przez dluzszy czas cos tam robi - ostatnie badania- ktos tam na wykladzie mowił <yes>
jakis szczawiooctan czy cos sie osadza nie pamietam-
ot taka ciekawostka, bo wiele osob mowi ze nie ma dawki max dla witC :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 658 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5426
wygrałeś

---NIech MOC będzie z Wami---

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

półpasiec

Następny temat

Skroa na palcach

WHEY premium