SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

silownia nowogard goleniow

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10674

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
Siema, bardzo duzo czasu spedzam w tych 2 miejscowosciach i nie moge ogarnac fajnej silki...
ogolnie duzo nie wymagam, sufit zebym mogl wyciskanie stojac robic, miejsce do martwych ciagow i stojaki do siadow...
bylem w jeddnej silowni w nowogardzie bo jedna tylko znalazlem ale nie zrobie takiego treningu jaki byc powinien a duzych wymagan nie mam...znacie jakies fajne silki w tych 2 miejscowosciach?
aha i zeby nie sapali sie jak rzuce ciezarkeim lub bede halasowal robiac matwe...
dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4914
W Nowogardzie masz tylko jedna siłke "FIRA" i to pewnie na niej byles. Co do Goleniowa to nie wiem

"Pompuj, pompuj, pompuj czlowieniu, trenuj.
Ujrzysz progres w oka mgnieniu.
Nawet gdy ktoś rzuci Ci wyzwanie,
jak spartanie vis-à-vis wygranej staniesz."

Grudzień 2012 --> wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 157
Widze chlopaki z okolicy :D W "FIRZE" jest fajnie jak dla mnie. Cwiczylem tam ponda miesiac i fajna atmosfera... fajni ludzie i pomagaja podpoiwadaja. Jak dla mnie na + a wlasciwie skad jestescie ?? ja okolice na (zabowo) :D a co do goleniowa nie wiem

Narazie Malo Kilogramow
Narazie Malo Siły
Bedzie Trening !
Beda Wyniki :D
(Cel: MASAkra )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
W Goleniowie jest siłka na basenie, w centrum (koło tzw. "Majki" czyli delikatesów) i jeszcze gdzieś, ale już zapomniałem, bo nie chodzę

Zmieniony przez - skl15 w dniu 2010-06-21 12:17:41

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 157
A z kad jestescie ?? I gdzie cwiczycie ?? Morze wspolnby trening ?? :D

Narazie Malo Kilogramow
Narazie Malo Siły
Bedzie Trening !
Beda Wyniki :D
(Cel: MASAkra )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
Ja jestem z Goleniowa, ale nie chodzę na siłkę, w domu ćwiczę

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
jedyna silownia w nowogardzie zostala zlikwidowana firy juz nie ma :(
bylo tam slabo ale zawsze cos...coz do goleniowa bedzie trzeba za******lac :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4914
Fira została przeniesiona do elewatora . I jest tam teraz dużo lepiej niż bylo na starej miejscówce...

"Pompuj, pompuj, pompuj czlowieniu, trenuj.
Ujrzysz progres w oka mgnieniu.
Nawet gdy ktoś rzuci Ci wyzwanie,
jak spartanie vis-à-vis wygranej staniesz."

Grudzień 2012 --> wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
ooo za***ioza, gdzie ten elewator mi powiedz jeszcze
ogolnie w firze brakowalo mi gryfu olimpijskiego, wysokiego sufitu i miejsca na martwe, teraz sie znalazlo??:)
aha i podstawy, sprzetu moze nie byc ale prysznic obowiazkowo :)

Zmieniony przez - Smoq. w dniu 2010-06-24 21:46:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4914
sufit jest wysoki w hoj. Olimpijskiego gryfu nie ma Elewator to taki big budynek okolo 100m od Lidla

"Pompuj, pompuj, pompuj czlowieniu, trenuj.
Ujrzysz progres w oka mgnieniu.
Nawet gdy ktoś rzuci Ci wyzwanie,
jak spartanie vis-à-vis wygranej staniesz."

Grudzień 2012 --> wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
dzieki. wiem gdzie jest lidl to trafie :D
mysle ze w tym tygodniu sie wybiore o ile zdrowie pozwoli i czas...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szczecińskie kluby sportów walki, gdzie najlepiej się zapisać?

Następny temat

kamień pomorski siłownia

WHEY premium