SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

silownia a dziewczyny

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22742

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
witam tak sobie mysle ilu z cwiczacych ma dziewczyne i czy silka faktycznie pomaga zeby znalesc ta druga polowke?

zalaczam ankiete wystarczy kliknac , mozna sie rowneiz wypowiadac heheh
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8862
ćwicze i mam dziewczyne ( z resztą ona też ćwiczy ). Myśle, że większego związku pomiędzy dziewczynami a siłownią nie ma-no chyba że poznajesz ją na siłowni Normalne dziewczyny nie polecą na tężyzne fizyczno. Oczywiście może ona być twoim dodatkowym atutem, ale przy podrywaniu dziewczyny raczej ona za wiele ci nie pomoże. Musisz być niezłym karkiem, żeby ewidentnie było widać po tobie że ćwiczysz będąc w normalnych ciuchach, a jeśli będziesz się nienaturalnie prężył to tylko wyjdziesz na głupka. Podsumowująć, ćwicz ale raczej dla siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
Normalne dziewczyny nie polecą na tężyzne fizyczno

no wlasnie temat walkowany milion razy, i mysle iz jednak panny leca na dobrze zbudowanych kolesi,niekoniecznie z 45 reka, ale tak zeby bylo widac ze cwicza .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8862
podobają im się z pewnością i wiem że moja panna jest zadowolona że ćwicze, ale jakbym nie ćwiczył to pewnie nic by się nie stało. I jakby mi powiedziała, że poderwałem ją bo mam fajną budowę to bym ją olał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
silka faktycznie pomaga zeby znalesc ta druga polowke?

ile masz lat?

ja gdy idę bez koszulki(w kominiarce ) po plaży, to panny rzucają mi się do stóp i krzyczą "ruchaj mnie!", serio.











pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
Koniu widzisz taka prawda ze suchar albo gruba klucha maja 100 x trudniej zeby cos wyrwac. a taki koles co tak wyglada jak ty robiac pierwsze wrazenie pozytywne ma juz z gorki. reszta to dobra gadka zeby nie wyjsc na tepaka z silki


I jakby mi powiedziała, że poderwałem ją bo mam fajną budowę to bym ją olał

wiesz nie sadze zeby ktoras dziewczyna tak powiedzila :P chociaz *** wi

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2008-06-20 19:49:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6224
panowie temat trudny bo badania dowiodły ze kobiety patrza na 3 rzeczy u faceta głównie brzuch, tyłek, barki ale ni zawsze w tej kolejności i nie zawsze wyglad dla nich jest najważniejszy..... ale wiadomo ze koleś czy taki wazacy 100kg samego fatu czy 50kg kości ma trudniej niz taki za***isty koks jak ja... ale patrzac logicznie i po kobiecych forach nawet na insomni był taki temat to dobrze ubrany facet o szerokich barach ma najwiecej szans... i to ze sie ćwiczy na pewno pomaga... zreszta spytajcie B50

Mistrzem nie czyni cie chwila sławy lecz lata cieżkiej pracy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
sama szeroka obrecz barkowa nie wystarczy. barki musza byc nabite miesem. znam duzo typow co sa szerocy ale jak stana bokiem to ich nie widac. wiec szerokosc i grubosc sie liczy heheh

pozatym baby maja fiola na punkcie klatki i to okropnego tak mysle .

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2008-06-20 20:23:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 321
Z Wszystkimi dziewczynami jakimi byłem to leciały na moją budowe i styl ubioru wiec mysle ze jak chcesz wyrwac te z górnej polki to postura sie liczy a pozatym jak bedziesz z laską to konkurencja na sam widok daje sobie spokoj, teraz nie mam dziewczyny ale chyba sie to za niedługo zmieni ale jak narazie przygotowania do zawodów wiec czasu na to nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 531 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12137
Ja mysle inaczej. Moze i panienki na to leca ale jak panienka jest fajna to poleci na ciebie i bedzie cie kochac za to kim jestes a nie patrzec je sie nie miescisz w drzwiach Typ panienki mówi wszystko
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
kurva jaki temat zaniedługo będzie ,,siłownia a komary" czy jak ćwiczycie na siłce to was komary omijają

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja tyrka :)

Następny temat

Imprezy, voda cola gin

WHEY premium