SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

silownia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2953
Cwicze na silowni 2 tygodnie ale robie to tak bardzo amatorsko. Mam 16 lat 186cm wzrostu i waze okolo 72 kg. Prosze aby ktos mi podal jakie zakupic odzywki w jakiej sa cenie i jak je zazywac, link do dobrej diety oraz plan treningowy. Poniewaz dopiero zaczynam prosze was o pomoc bo nie mam o tym za duzego pojecia a nie chce popelniac bledow. Do dyspozycji mam 2 hantelki + gryf oczywiscie z obciazeniem i laweczka + modlitewnik + drazek + worek bokserski. Jezdze rowniez na rowerze. Z gory dzieki i nie smiac sie

.::[Na zawsze wierni, na zawsze oddani, na zawsze zabrzanskiego Gornika fani]::.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1291
Poczytaj to: http://www.kulturystyka.pl/atlas/ i sam ułożysz sobie plan ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2953
blehhh za duzo do czytani a na temat odzywek odpowie ktos? jakie najlepiej kupic na poczatek i jak zazywac, chcialbym je mieszac z bialkiem

.::[Na zawsze wierni, na zawsze oddani, na zawsze zabrzanskiego Gornika fani]::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
cel pewnie masa...
zakup gainera.na początek moze byc mass xxl 3kg kosztuje 84zł
bierz go 2 razy dziennie po 50g.najlepiej miedzy posiłkami i od razu po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17159
No tak najlepiej wszystko pod nos podstawić ehh ...../ co do diety zajzyj do działu odzywianie tammasz wszystko/
eot

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam problem i liczę na pomoc

Następny temat

Poranne bieganie

Wiecej