SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

silownia, Targowek mieszkaniowego.

temat działu:

Informator MAZOWIECKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8228

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 169
Hej,

Poszukuje silowni blisko Targowka mieszkaniowego, mieszkam w okolicach Trockiej, blisko Obi.

Moze ktorys z was Panowie, mieszka nie daleko i ma coś na oku.
Nie chodzi mi o "super fitnes klub", chce tylko troche zelastwa, aby wrocic do formy.

Dzieki z gory za odpowiedz.

MichaL
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
wiesz co ja mieszkam na brodnie,ale z tego co kojarze,po drugiej stronie trockiej za blokami jest chyba kosciol(nie chodzi mi obok stacji benzynowej),tylko chyba gdzies kolo GOLD BOXU,i tam pamietam w bloku byla silownia,ale to bylo pare lat temu wiec nie wiem czy jeszcze jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 169
Wlasciewie to mam za oknem kosciol sw. Marka(ten obok stacji).
Musze pochodzic po osiedlu i popytac wiekszych od siebie :p

Czekam na dalsze sugestie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
no ale To bylo tam obok ,GOLD BOXU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1589
Są dwie siłownie na Targówku z tego co mi wiadomo :) Przy ul. Kuflewskiej "Saturn" i przy ul. Świdnickiej "Fitness Factory" niedaleko liceum im. "Leopolda Lisa Kuli". Osobiście uczęszczam do tej drugiej a do pierwszej uczęszczałem przez rok. Saturn polecam z paru względów: sprzęt dobrej jakości oraz duża ilość tego sprzętu, niesamowita oprawa instruktorska (szczególnie instruktor o imieniu Kuba, niesamowicie pomocny i przyjazny), ogólnie pełna profka lecz cena nie jest zadowalająca 150 zł za karnet open i sporo ludzi uczęszczających na siłownie w godzinach 16-20. A druga siłownia jest tańsza to jest numer uno: 100 zł za karnet full open. Oczywiście mniej sprzętu, ale to jest typowa mordownia, bardzo żadko spotykany widok jakiejś pani na rowerku czy coś. Atmosfera na + prócz paru ludzi którzy mają w dupie to że coś robisz i cichaczem ci podpieprzają ciężar. Pozdrawiam

Zmieniony przez - Skrzato w dniu 2009-10-22 21:10:22

Niemożliwe nie istnieje x)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 169
Dzieki, dzis sprawdze po szkole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
chodze na ul. Gilarska 21,niedaleko od OBI,na Targowku i jest spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
Ja polecam Saturna przy ul. Kuflewskiej - nowoczesny sprzęt i fajny klimat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
Na Targówku jest Pure.

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

WAWA silownia POWISLE / Centrum kolo sejmu na wiejskiej

Następny temat

Nowo otwarty Fitness Klub Qactive przy ul.Świderskiej 125 na Tarchoninie

WHEY premium