SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

silne ciosy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4045
ma ktoś jakiś trrening sposób na jak największą siłę ciosu ?? jestem dosyć szybki ale brakuje mi sily :/ niby na sztandze wypycham 110 ale to jakoś sie neisprawdza :/

To moja jazda ja jestem gwiazda !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
siłą statyczna nei jest równoważna z siłą dynamiczną




pracuj nad techniką uderzeń , oraz nad szybkością.


już keidyśodsyłałem Cie do schematów treningowych , zrobie to ponownie

worek / tarcze / sparingi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4045
taa siłą statyczna nieejst rowna sile dynamicznej to czemu koksiaze z mojej szkoly co tylko silka im w glowie majol takie hukniencia ze glowa mala a nigdy sw nei trenowali :/ gupia teoria

To moja jazda ja jestem gwiazda !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
to nei teoria to praktyka , tylko za ich uderzeniami stoi MASA i to nei tłuszcz tylko z tego co mówisz masa mięsniowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6920
jak już wiele razy bylo wałkowane siła ciosu bierze sie z techniki i z masy ciała i jak cwiczysz tylko w domu to nie ma sie co dziwic a jak chodzisz na cos uderzanego to trener ci powie co robisz zle i on ci pokaze jakie blędy popełniasz a to ze wyciskasz na klate 110 to akurat najmniej wazne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 181 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3152
"""czemu koksiaze z mojej szkoly co tylko silka im w glowie majol takie hukniencia ze glowa mala a nigdy sw nei trenowali """

Bo ich łapa ma mase .. oni uderzają samą łapą ... bez techniki ... osoba dobra technicznie sporo lzejsza może spokojnie mieć sporo większą siłę ciosu, bo wkłada w to masę całego ciała nie tylko łapki, uderzenia samą łapką nigdy nie będę nokautujące to chyba ze sie wazy 120kg...
Propo poprawy siły ... heh ... worek ...worek ... worek .... worek i dobra praca skrętowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 572 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19308
To że ktoś nie ma techniki nie znaczy że uderza samą łapą. Znam wiele osób które nie miały kontaktu z sw i uderzają z rotacją tułowia. Może nie robią tego poprawnie ale na zdrowy rozsądek każdy co sie bił pare razy wie że tak lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 181 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3152
oczywiście ... ale to dalej nie jest uderzenie całą masą ... bo ona idzie od nóg przez skręt ... a samym nawet tułowiem czy barkiem to jest mniej niż 60% siły. Przynajmniej ja w wiekszości przypadków jak widziałem takich karczków tylko z siłko to jechali na wariata samymi łapkami, mo jak sie juz ma nawet male pojecie o technice to sila uderzenia wzrasta znacznie :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 572 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19308
To oczywiste że wzrasta, aczkolwiek osoby o dużej masie mięśniowej i dużej sile statycznej też nieźle potrafią przy******lić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
sama siła ramienia nieznacznie wpływa na siłę ciosu. Duże znaczenie ma oczywiście waga, ale też (a może przede wszystkim) odpowienia technika. Jeżeli dobrze się "skręcasz" siła Twojego ciosu znacznie wzrasta

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Koks ktory robi duzo czwiczen aerobowych tez bedzie mial silne uderzenie ale nie przelozy sie ono na walke bo walka to nie jeden cios ( no czasami
Za duzo tam decyduje czynnikow by sprowadzic wszystko do masy i techniki pojedynczego uderzenia.

Zmieniony przez - Kask w dniu 2005-11-17 13:43:07

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kroki bokserskie

Następny temat

Dab Tahi

WHEY premium