SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sila lewej/prawej reki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc, mam problem z roznica sila w lewej, a prawej rece. Cwicze od okolo 4 miesiecy. Cwiczylem 3 razy w tygodniu wszystkie partie miesniowe, od niecalego miesiaca 4 razy tygodniu trening dzielony. Problem w tym, ze moja lewa reka jest znaczie slabsza od prawej. Przy wyciskaniu franuskim na siedzaco z 12kg na jedna reke, robie 4x12 powtrozen prawa reka, a lewa najczesciej ledwo 3x8. Trenuje intensywnie - do ostatniego poprawnego powtorzenia. Z gory dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24328
Dexter15 widac ze jestes kajtkiem ktory tylko o waleniu mysli a niestety masz problemy ze znalezieniem partnerki a sperma do glowy uderza to dalej rob z reki piz.. a z h..a durnia!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
Kazdy prawie ma slabsza lewa reke ale to wlasnie dlatego tak jest ze wykanczasz jedna reke a pozniej druga na maksa.Musial bys stosowac taka sama ilosc powtorzen zarowno prawa jak i lewa reka - wtedy powinna ci sie sila wyrownac w obu.

Pozdrawiam

Prawdziwi Twardziele Nie Potrzebuja Sterydow!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
ja bym to zrobil innaczej. POniewaz mam ten sam problem pozwole sobie poradzic. Zmieniaj obciazenia. Prawej odejmij ze dwa kg a lewej dodaj. Rob takze mniej powtorzen prawa a po jakims czasie obydwie zrownaja ci sie do tego samego poziomu. Mi wszystko wrocilo do normy po 3 tyg.

sic itur ad astra
--==https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/12.gif[/img] Mafia SFD Mafia SFD Mafia SFD [img]../../buziaki/12.gif" alt="" />==--


ubi lex, ibi poena!

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Radiator ma racje tez tak robiłem i pomogło.

"fortuna favet fortibus" los sprzyja dzielnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 180 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2190
ja proponuje wykorzystać poradę Sliwulli - wg mnie jest to najlepsze rozwiązanie Twojego problemu (znam z autopsji)...
pozdrawiam...

"my body, my choice"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 180 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2190
spox

"my body, my choice"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja chociaz jestem praworeczny mam lewa reke silniejsza od prawej


--------------------
<czlonek mafii HRHR>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam ćwicze lewą i prawą z tym samym obciążeniem tj. po 14kg ale coś czuje że się na 15 przestawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6437
Zawsze na początku ma sie prawą silniejszą od lewej.W końcu to prawą się "trzepie konia".Moja rada zacznij lewą,a na pewno siła w obu rękach szybko się wyrówna.

Ja nie myśle bo mam dres no i jestem wciąż THE BEST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1734
dexter idz se moze lepiej strzep :) sog za humorek

Don`t worry be happy :)

Don`t worry be happy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

grube ramiona

Wiecej