SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sila a rzezba

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2502
Czesc ;) za 2dni rozpoczynam rzezbe i tak sie zastanawiam ile serii na poczatku zaczac robic aby nie stracic az tak duzo sily...
w planach mam 6 treningow tygodniowo przez 6tygodni (-8kg)<na to licze :D
wiek 11lipca 16.. :D
wzrost 179
waga 85
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11723
hmmmmmm pokaz jakis schemat a nie na gotowca liczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Na rzeźbę to jest dieta + ewentualnie aeroby(nie polecam jeśli priorytetem jest siła) Trening zostawiasz ten sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11723
dieta to podstawa bez tego ani rusz ,jezeli kolega ma zamiar zrzucic 8 kilo to aeroby jak najbardziej a z siła tez jest różnie ja robie aeroby a sila mi niespada a jakim do tej pory jechałes treningiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 360
jezeli tylem masy chcesz stracic to siłe tez stracisz, rybki albo akwarium

Patrz w lustro nie na wage

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11723
ja tam nietrace masy miesniowej oczywiscie bo tłuszczyk sie przypali troszke po aerobach mam jeszcze wiekszy apetyt ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
po mojemu jak wyzej micha najwazniejsza a trening to juz jaki kto chce. a po cardio sila spadnie na bank predzej czy pozniej( teraz juz wiem;))..
hydrate niekoniecznie straci sile to w sumie tylko 1.2kg na tydzien do zrzucenia to mozna zrobic bez aerobow:) pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z MC

Następny temat

IX Nadwiślanski Turniej w WL-,,Bartosz,,18.09.10

Wiecej