SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siatkowka - cwiczenia na silowni

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc ludzie

mam pytanko skromne:
chcialbym troche przylozyc sie do siatkowki, otoz moglibyscie podpowiedziec jakies cwiczenia na silowni, ktore ewentualnie mialyby jakis wplyw na postepy w tym sporcie?

dzieki z gory za odpowiedzi

pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
extra:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bomba:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Ogolnorozwojowka ze wskazaniem na nogi i grzbiet.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Długo trenuje siatkówke i moge dac ci kilka rad. Po pierwsze zastanów się co chcesz osiągnąć. Ja jestem lewoskrzydłowym i mam 187 cm tak wiec to nie za duzo i dla mnie najwazniejsze sa nogi czyli wyskok. Aby poprawic tkz skoka trzeba sie naprawde natrudzic. Po pierwsz plotki zacznij od najnizszej wysokosci przez 2 tygonie co 2 dzien po 100 ploteczkow powinno wystarczyc. Zwiekszaj wysokosc i ilosc wedle mozliwosci, mozesz zakladac specjalne obciazniki na nogi. Kiedy zaczna bolec cie kolana zrob przerwe na tydzien. Niektorzy ukladaja je na materacach zwieksza sie sila potrzebna do wyskoku i nie bola tak stawy. Proponuje dobre poskakac na zwyklych schodach, poskac obunoz np 5 razy na 10 pietro zrob dzien przerwy i tak jak z plotkami. Dobra jest tez skakanka ale jej nie probowalem. Jesli masz na silowni suwnice na nogi czesto z niej kozystaj pamietaj jak najwiekszy ciezar jak najmniej powtorzen (najmniej obciaza stawy). Poza tym do ataku potrzebny jest triceps a nie biceps pamietaj o tym. Tutaj musisz wykonywac cwiczenia dynamicznie (sredni ciezar 7-10 powtorzen jak najszybciej wykonywanych) a tak ogolnie to duze ciezary na klatke czy barki tylko spowalniaja zawodnika dajac efekt odwrotny do zamierzonego pamietaj ze najwazniejsza jest dynamika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2955 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40935
dzieki serdeczne za wszelkie porady

pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
polaroidzik - a jaki masz zasieg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napiszcie jak imacie zasięg w ataku i w bloku oraz ile macie wzrostu . z góry dziękuje

blebleble
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja przy wzroście 185 i wadze 85kg zasiegu mam ok 340-350cm.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkość utraty wagi

Następny temat

Klata-masa

WHEY premium