SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownie w Dąbrowie Górniczej i w Będzinie

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9937

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 644
Ostatnio rozstałem się z siłownia gdzie dotychczas ćwiczyłem... Musze znaleźć coś nowego. Najlepiej w Dąbrowie Górniczej lub Będzinie Koszelew. Prosze o radę gdzie w tych okolicach można konkretnie poćwiczyć... głównie chodzi mi o wielkość siłowni i ilość sprzętu oraz obciążenia, cenę karnetu, klimat (nienawidzę buractwa na siłce)... z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
agavera , droga ale klimat za***isty www.agavera.pl masz tam cennik

Życie Zaczyna Się Po Pięcdziesiątce..................................w Bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 644
słyszałem o tej siłce, ale rzeczywiście troche droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Terminatus Dąbrowa Górnicza ul.Chopena 34 w Szkole Sportowej.Jest także sekcja Wyciskania Leząc i Trójboju Siłowym.Różne warianty karnetów.Otwarta od 7.00 do 21.30(poniedziałek-piątek)i od 11.00 do 17.00 w soboty. Bliższe informacje pod nr.tel.(0-32) 261-63-75.lub na www.terminatus.com.pl 

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 644
nieźle... ale zauważyłem że w wakacje jest otwarta tylko trzy razy w tygodniu... trochę kiepsko, nie każdy robi w lato przerwę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Masz złe informacje tak było kiedyś teraz jest otwarta cały tydzień.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 644
taka informacja była na tej stronie którą mi podałeś, ale jeżeli to jest nieaktualne to ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 166
Terminatus byl otwarty w lato cały tydzień, z tym że od 8 do 11.30 i potem chyba od 15 czy 16 do zamknięcia (21.30) :) Bardzo fajna siłownia, z czystym sercem mogę ją polecić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11626
czy ktos wie cos na temat silowni na kosciuszki w dabrowie ? dzis widzielm ze w takim pawilonie na pietrze pisze silownia tam niedaleko biblioteki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 644
słyszałem o tej siłce... sam jestem ciekawy jak tam jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 60
Witam, ja tam chodzę i jest super ;) chwilowo mam przerwę bo złapałem kontuzje ale co do siłowni to jest super ;) Ceny karnecików sa następujące : dla osób uczących się - 60zł dla reszty 70zł( i siedzisz na siłowni do bólu,bez ograniczeń ), siłownia posiada szafki na kluczyki oraz natrysk :). Siłownia zajmuje sie również sprzedażą odżywek,i sprzętu do ćwiczeń (pasy,rękawice,ściągacze itp.) Zapraszam na Forum: www.supergym.fora.pl tam znajdziecie reszte info ;) a jak cos to pisać prv do mnie ;)

Zapraszam !

!! SUPER GYM !!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nocleg w zabrzu

Następny temat

Hala Pogon - Zabrze

WHEY premium