SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownia w Kraku

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

czy moglibyście polecić jakąs fajną siłownię w Krakowie?
(hyhy, w której nie patrzyliby się na cwiczącą dziewczynę jak na UFO )
dzieki z góry

smoczek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Polecam goraco siłownie "Niuton", moze lokalizacja nie najlepsza bo na kosciuszkowskim i w NKC ale za to naprawde fachowa obsluga,sporo cwiczacych dziewczyn i niskie ceny (jak dla Ciebie 57zl miesiecznie). Z silowni bardziej znanych to np: Relax na mogilskiej u P. Furmanka, Atlantic (w parku wodnym) czy maraton w hotelu ibis. Za wjazd zaplacisz jednak odpowiednio 135,150 i 100 zl miesiecznie. Jesli wolalabys cos w centrum to z tanszych jest np. Max na pilsudzkiego (50 zl miesiecznie) ale tam kobiet sie nie spotyka lub calkiem przyzwoity Euro fitness club na placu biskupich Tam jednak nie orientuje sie w cenach gdyz ostatnio cos zmieniali i nie chce Cie wprowadzac w blad.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm, część brzmi zachęcająco(szczególnie to pierwsze
a cos po drugiej stronie Wisły?

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Ja również polecam siłownie w centrum nowej huty w NCK. Jest to jedna z lepszych siłownie do której miałem okazje zawitać i przez jakiś czas pochodzić. Cena umiarkowana w porównaniu do siłowni Mr Furmanka na rondzie czy Parku Wodnego obok Geanta. Niezła atmosferka , zawsze ktoś chętnie służy pomocą jeśli poprosisz. Sala dosyć duża, szatnia , prysznice. Oczywiście teraz jak w każdej siłowni pewnie jest niezły ruch tzn z tego co wiem napewno bo przecież zbliżają się wakacje, ale naprawde warto się tam zapisać Aniu .

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"

Moderator działu Szatnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ukhmmm no tak..wystarczyło popatrzeć ludziom po profilach...W każdym razie dzięki za radę Michałku

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
ja poza zabawa

DJV jak tam ci poszlo wojowanie z edukacja polska


milego
"maly" termitek
let's the 4s be with U

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Thx poszło good papierek jest , więc można chulać dalej i iść do przodu

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"

Moderator działu Szatnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
No widzisz smoczku dobrze Ci radzilem co do tej silowni Nawet DeeJaaVuu potwierdzil moje spostrzezenia.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmmmmmm to się chyba w takim razie poważnie zastanowie nad tą siłownią
dzieki

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
:) witka
zdecydowanie polecam silke w aqua parku. sam tam chodze. jest tam najlepszy sprzet w kraku ,oprocz tego salki do fitness'u , prowadzone sa zajecia z wszystkich mozliwych kombinacji aerobicu nawet tanec klasyczny i nowoczesny itp...
aha i niema w takim stopnioo jak w innych siłkach lipienia sie na laski ;)
i najwiekszy + ja tez tam cwicze ))))LOL
a silki na pilsudskiego nie polecam bo to mordownia....

pozdroovka Puff

www.dudi.com.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh szkoda, ze to nie rok wcześniej, bo ta siłownia jest o rzut kamieniem od mojej kochanej byłej szkółki
Hmmm, rany, będę po prostu musiała oglądnąc kilka na własne oczęta i wszystko wyjdzie w praniu

smoczek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna a kawa

Następny temat

Czy moglibyście zerknąć i ocenić ?

WHEY premium