SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownia "Pyton" Warszawa

temat działu:

Informator MAZOWIECKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67460

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Ripper14 z działu Targowisko.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 751 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2748
Zapraszam do mojej siłowni,Warszawa,ul.Ostrzycka 2/4.
Mam teraz promocje 150zł za kwartał i 70zł za mąc. Dla członków sfd odpowiednio- 120zł i 50zł.
Jest to karnet open bez ograniczen ilości treningów. Oczywiście służę poradami treningowymi a co najważniejsze- i plany treningu i odżywiania- za darmo.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
w jakiej dzielnicy jest ta siłownia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Polecam silownie, polecam Krzyska jako trenera i znawce tematu!

Pozdrawiam
GÓRAL

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 751 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2748
Warszawa,Praga Południe, przy Trasie Łazienkowskiej. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78
a ile kosztuje pojedyncze wejscie??
jak mam sie "przyznac" do tego ze jestem z forum??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3063
20zł jednorazowe wejście.
pozdrawiam. D.

Grochow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Jezeli powiesz ze jestes forum to wiadomo bedzie o co chodzi, przeciez Krzysiek nie bedzie Cie z dowodu sprawdzac , zabieraj kumpla i zaczynaj ostro treningi

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Cena za 3 miechy jaką ja muszę płacić za 1. Niestety na Ursynowie jakaś zmowa cenowa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3116
To ja mam pytanko do zalozyciela tematu jak dojechac najlepiej np: z Pl.bankowego tam i czy jest bezposredni dojazd ?
jakas stronka moze ? :)
Wpadlbym rozejrzal sie zobaczyl czy mi dojazd pasuje bo zawsze bede z roboty wiec mi sie niebedzie chcialo robic pare przesiadek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 751 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2748
Z placu bankowego jedzie autobus 520 bezpośrednio pod klub, przysztanek Przyczółek Grochowski. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
Mam pyatnie ile kosztuje miesiac dla licealisty oraz czy mozna tam chdozic kiedy sie chce ?
1

Nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłuzyli

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dobra silownia i boks

Następny temat

Zambrów

WHEY premium