SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownia 4x w tyg i bieganie 3x w tyg jak to pogodzić

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7894
witam...mam taki problem...dotychczas ćwiczyłem fbw 3x w tygodniu i biegałem 3x w tyg rozkład wyglądał tak:
pon siłownia
wt bieganie
śr siłownia
czw bieganie
pt siłownia
sob wolne
niedziela bieganie
(wydaje mi sie ze był to najlepszy możliwy rozkład)

teraz chciałem (wreszcie!)sprubować splitu 4x w tyg i biegać jak wcześnie 3x w tygodniu i pojawił sie problem ze niewiem jak biegi rozpisać...może tak:
pon siłownia
wt siłownia
śr bieganie
czw siłownia
pt siłownia
sobota bieganie
niedziela bieganie
(niebardzo mi sie to widzi gdyż niemam przerwy w bieganiu miedzy sobotą a niedzielą)

trening na siłowni mam (narazie)wieczorem, w południe odpada z pewnych powodów...

bede wdzieczny za pomoc

staż:3,5roku z czego rok zmarnowany
wiek:18lat
waga:83kg
dieta:staram sie
odżywki/suple:białko biore




Zmieniony przez - mentol555 w dniu 2010-03-29 13:07:45

%)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 583
Możesz bez problemu biegać przed treningiem, doskonałe jako rozgrzewka wszystkich mięśni.

ZAPRASZAMY www.arena.rudykot.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
cel biegania? kondycja, trzymanie fatu w ryzach, lubisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7894
cel biegania to kondycja,po prostu chce mieć dobrą forme
bieganie przed treningiem jako rozgrzewka hmmm...po bieganiu jestem zmeczony i raczej niebede miał siły na trening,biegam dość intensywnie...

%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
to może biegaj albo 2x albo spróbuj po treningu siłowym, ewentualnie po uprzednim zabezpieczeniu się jakimiś aminami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7894
no chyba bd musiał dać 2x w tyg bieganie bo biegam dość długo a wiec przed albo po treningu odpada(niemiał bym chyba energii),mysle ze tak bedzie dobrze dzienx

%)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening przy redukcji.

Następny temat

Kończę FBW co dalej?

WHEY premium