SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siła rzutu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
Chce zwiekszyc sobie siłę rzutu (gram w piłkę ręczna). Mam do dyspozycji tylko hantle 2x 2kg i 2x 5kg oraz drazek do podciagania. Moglby mi ktos ulozyc plan i podac jakies cwiczenia ktore mozna wykonywac w domu, np. nie wiem pompki, podciaganie, cos z hantlami i inne ciwczenia, ktore poprawilyby mi sile rzutu. Bardzo prosze
z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
niekt z was nie zna ciwczen jakie moga pomoc zeby miec po porstu mocna reke?? barki triceps biceps... ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
raczej polecam zapytac w Sportach Ogolnorozwjowych, ktoś powinien doradzić Ci lepiej niż tutaj, gdzie rozmawiamy o treningu raczej kulturystycznym, przenieść temat?

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
tam juz zakladalem kiedys i nie pomogli :( nie, nie przenosc ;/ ale jak tutaj sa posty np czasmi na masie ale sa tez na sile wiec co tam polecacie? na silowni pewnie wszyscy, no a ja na silowni nie moge :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocencie trening na MASSE

Następny temat

Czy trzeba sie prostowac??

WHEY premium