SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siła bez masy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 154
proszę o pomoc !
większość forum obraca się wokół masy, siły, spalenia tłuszczyku , a mój problem to siła beż masy , wytrzymałość , wydolność , długotrwałe dostarczanie energii, wzmocnienie wiązadeł-ścięgien

uprawiam maraton od wielu lat i podstawowa suplementacja nie jest mi obca proszę o pomoc w doborze odżywek z uwzględnieniem wymienionych wyżej zmiennych
( sprawdzony produkt -firma -rozsądna cena-dawkowanie )
moje sugestie :
carb z jak najmniejszą ilością witamin minerałów ? wątróbce w drugiej godzinie wysiłku nie służą żadne izotoniki,
glutamine ? ,
Aero2 może w małych dawkach ? dobre witaminy ,itp.
z góry dziękuje EDI
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
jablaczan kreatyny np. CELL PUMP Biogenix

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Carbo bez witamin? Czemu

możesz kupić sobie jabłczan sam i do tego no booster też oddzielnie albo stack

witaminy - Maxivit, Daily Formula
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
"wątróbce w drugiej godzinie wysiłku nie służą żadne izotoniki" - temu

Również polecam Daily formula , a co do carbo, to proponuję popytać któregoś z handlarzy na forum - na przykład Czarnucha

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
nie polecam kreatyn na aakg bo powoduja puchniecie co jest niekozystne jak gram w noge i wlasnie tak mialem zapodaj jakiegos pobudzacza ale nie polecam tauryny przed treningiem z powodu obniżenia wydolnosci (prók krytyczny przyjdzie dosc szybko) jak juz po treningu carbo powiem szczeże kup izotonik ale rozpusc go w 2 razy wiekszej ilosci wody powiino byc git

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
ale wtedy z izotonika zrobi się hipotonik i będzie dalej spragniony, poza tym chodzi chyba o dostarczenie energii z carbo


PS Skąd takie info o taurynie?

EDIT: wycofuję się z tego o hipotoniku - pomyliło mi się z hipertonikiem, sry

Zmieniony przez - Don quixet w dniu 2006-07-13 14:30:51

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
sam sprawdziłem na sobie gram w klubie w noge i miałem takie problemy wlasnie po taurynie i na forum tez o tym czytałem :)

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
zarzuć linkiem, plz

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
oj ciezko bedzie zebym go znalazł teraz wiec niezapodam ale mozesz uwierzyc mi na słowo nie mam powodów robic walkow oczywiscie jeżeli biegasz rekreacyjnie to (niezaduze tempo to nic niepowinno sie dziac ale ja raczej musze robic wszystko na maxa i po rozgrzewce mam dosc po taurynie a co dopiero mowic o treningu glownym jak masz do przebiegniecia 300 m w czasie 50 s i tak 10 razy z 2 min przerwą po 2 kolku padlem zamiast 10 zrobilem 7 niestety :(

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
w każdym razie - dzięki. I sprawdź, czy dowód wdzięczności wszedł

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
dzieki i odbijam :)

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drugi cykl kreatyny

Następny temat

Zapytanie

WHEY premium