SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownia - lumuby

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3841

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2872
witam
wiecie moze czy znajduja sie jakas przyzwoita siłka na tym osiedlu ? ;/
no albo w okolicach zeby nie bylo trzeba jechac pol miasta ;/ bo niestety wywiało mnie jak narazie na to zadupie

PS. pomyliłem sie w temacie chodzi oczywisice o Lumumby

Zmieniony przez - Sygul88 w dniu 2007-09-21 11:06:50

;))))))

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
na styrskiej jest silownia

Jak jestes studentem UŁ to mozesz sie zapisac tam na trójbój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2872
no akurat jestem studenten PŁ
ale dzieki za info
ale kolego dobra jest ta siłownia ? , atmosfera, sprzet itp
chodzisz tam ?

;))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
ja chodze tam w ramach w-f, wiec atmosfera zalezy od osob co mi sie tam trafia

Siłownia nie jest jakas duza ale wszystko co powinno to jest. Sztangi olimpijskie, wszystko w dobrym stanie. Jako ze jest tam tróbój to jest tez mata do robienia mc.


W tamtym roku i mam nadzieje ze i w tym bedzie prowadził zajecia Mieczysław Bogusławski, który jest trenerem Budowlanych i w tym roku zdobyli Mistrzostwo Polski. Facet oprocz tego ze ma duza wiedze to jest tez spoko.

Dogadaj sie moze, moglbys tam chodzic za $

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no na styrskiej jak chodzilem po dziewczyne, to widzialem te siłke wyglada na bardzo porzadną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Na polibudzie tez jest sekcja TS. Siłka mieści się na rogu Politechniki i Wróblewskiego przy tak zwanym "akwarium".

PS: Co do stanu to nie wiem, bo studentem jestem od tego roku i zajrzę tam dopiero w poniedziałek/środę.

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2007-09-21 16:50:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2872
btw jaki wydział i kierunek ?? bo ja tez dopiero od tego roku

;))))))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Informatyka na EEIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 211
Witam, panowie ja też z PŁ i w sumie też by mi się jakaś siłownia przydała bo tłuszczu w **** jest

a mieszkam w akademiku na Politechniki więc się wybiorę do tego akwarium, tylko popytam się gdzie dokładniej to jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18451
jak widzisz UNDERGROUD przed sobą to najlepiej zapytaj się jakiejś studentki i niech ci pokaże :)

"Kobieto, dzisiaj nie moge... bo ide na siłownie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4686
No na siłke się piszcie. Troche sprzetu jest moze nie za bogato ale zawsze cos. Suwnica na nogi, suwnica na bary i przysiady, stojaki do przysiadów, ławka taka porządna do wyciskania, kilka mniejszych ławeczek, modlitewnik, kilka różnych gryfów, obciązenia sporo, kilka hantli. Druga salka to wyciąg górny, brama, butterfly, dwa wiosełka, z 3 rowerki i takie tam, atlas 4 stronny: wyciąg dolny, górny na triceps, na nogi wyciskanie, na klatke wyciskanie, na barki wyciskanie noi osobno do prostowania nóg może jeszcze coś pominąłem ale zobaczycie. Wada mało miejsca ale poćwiczyć sięda :)

Łódź Crew - Always in Advance

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poszukuję kobietki

Następny temat

mieszkanie do wynajecia

WHEY premium