SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sezonowi sportowcy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
Wakcje wakacje...

Czasem nadchodza nas czasy, ze siedzac w McDonaldzie lamentujemy nad hamburgerem. Wtedy dochodzimy do bardzo ciekawych wnioskow.

Spogladamy na swoje cialo i co widzimy, blada skora, brzuszek wychodowany przez zimne dni, mowilo sie ze to na przedtwanie zimy, ze tkanka tluszczowa lepiej grzeje, ale czy przy 25C wciaz bedzie to zima? Spogladamy na raczki... takie fajne pulchne i blade. Sloneczko nie przygrzalo, komputerek tez zrobil swoje. Lini zycia juz przawie nie widac. Niewiadomo tylko czy to z powodu zarcia, zaniedbania czy z tych powodow bedziemy ktociutko juz zyc. Albo juz wogole nie zyjemy... nasze cialo takie obolale i sine, cwileczke cieplo jeszcze jest miedzy pachami! To znaczy ze jeszcze zycie jest... pomijajac ze gruczoly potowe, zeby schlodzic takiego kolosa wydzielaja dosc plynych sybstancji, ze moza by nawodnic niejedno poletko w sudanie. Jednak to nas nie przeraza wkoncu lubimy swoje cialo i konczac hamburgera wracamy do ukochanego domu.

W domciu kolejna niespodzianka. Zostalo jeszcze troche jedzenia w lodowce, wiec wszytko do sokowirowki i pijemy gesta oleista mase jak Winston w swoim pokoju przed teleekranem. Wprawdzie jestesmy jak Winston. Procz psa ktory nas spostrzega jako stwor bogaty w weglowodany i podgryza nam kostki jestesmy sami. Partner ktory nas kochal i szanowal nie byl w stanie zniesc naszego smrodu i tylka jak kombajn. Jednak to nic... przeciez jestem feministka lub atyfeminista. Nie potrzeba mi partnera ani kogos phi! Tyko bedize nam siedzila i gledzil. Zycie seksualne mnie nie interesuje przeciez i tak jestem na tym polu inwalida. Zreszta nawet jesli to nie odnajde swoich ukochanych organow pod faldka. Wiec czemu sie martwic. Predzej niewydolnosc krazenia w wieku 40 lat mnie zabije a pies karetki przeciez nie zawola a dopoki Violeta sie nim zainteresuje bedzie mial kupe miecha do zjedzenia. Przynajmniej tak sie spelnie dla innych. Zawsze to cos. Krowa sie przeciez cale zycie spelniala dla mnie. Tylko krowa miala miesnie... ja miesnie takze mam. Potarafie wejsc o wlasnych silach do autobusu. W samochodzie dawno juz poszlo zawieszenie.

Wieczorem jeszcze ide na spotaknie z komitetem strajkowym. Bedze sie domagac powiekszenia drzwi w urzedach. W konu jakos trzeba zalatwic swoje sprawy. Jenak po drodze widze ja/jego piekno i ideal. Niestety nie dobiegne on/ona wsiada do autobusu co juz odjezdza.

Serce mi sie kraja, ale koniec z tym!!! Od dzis sie odchudzam kupuje hantelki i zapisuje sie na fitness. Suplementacja i diety cud. Wkoncy musze jakos wygladac! Nie moze tak byc dalej. Od dizs nie jem tylko pije wode z algow. Cwicze i cwicze! Trzeba mi wiecej determinacji!!! Moze siegne po te super tabletki co ten chlopak proponowal w klubie... nie jeszcze nie teraz. Zreszta co mi tam przeciez to bezpieczne w rozsadnych dawkach. Dorzuce jeszcze troche bo wieksza ilosc bedzie lepiej dzialc. Szybciej schudne. Wresci bede atrakcyjnym osobnikiem dla plci przeciwnej! Jenak co to widze skrzydla te tabletki powduja przyrost skrzydel lal!!! umiem latac!!! gdzie jest okno... zaraz AAAAAAAAA!!!!!!! bec...*!

Komunikat w teleekspressie:

Dzis rano z okna na Dorynskiej 23 wypad kolos. Niefortunie upadl na piaskownice zabijajac dwojke bawiacych sie tam dzieci. Trzecie dziecko jest w stanie ciezkim. Rodzice nie wiedza co poradzic wielka tragedia wydarzyla sie w dwoch domach. (...) Miejskie sluzby sanitarne ciagle pracuja nad usuwniem ciala kolosa z piaskownicy...

Pisze to nie dlatego zeby zmusisc kogos do odchudzania. Naprawde osoby tak grube jak opisana wyzej zdarzaja sie bardzo rzadko, ale chce was wszytkich amatorow odchudzania ostrzec zeby robic to z glowa. Wakacje tuz tuz. Wszyscy chca zlapac forme przed wyjsciem na plaze. Dlatego coraz czesciej brak cierpliwosci i niefachowa metoda prowadzid do tragedi. Dziewczyny wycieczaj swoje organizmy jedzac naprawde male ilosci bo mysla ze tak najszybciej schudna. Mezczyzni intensywnie cwicza na silowniach. Tylko po to zeby nie okazac sie blaznem. Czesto siegaja po srodki nielegalne lub faszeruja sie suplementami. Nie jest to metoda. Trzeba zrozumiec, ze dobra forme sie robi latami i potrzeba do tego wytrwalosci. Nie w miesiac powstaje idealne cialo. Dlatego w tym roku zabierzcie sie do pracy i odpusice sobie pozowanie na plazy. Bedzie na to czas w nastepnym sezonie. Jesli bedziecie wytrwale cwiczyc i nie zniechecicie sie tak szybko.

Pamietajcie, ze piekno waszego ciala objawia sie w tym jaka prace zescie w nie wlozyli. Nawet jesli efekty bede jakie beda i nie macie predyspozycji do kulturystyki lub kosciec nie pozwala wam miec bioder ja Jeniffer Lopez. To zawsze osoba na ktorej wam zalezy dostrzeze was wysilek jaki wkaladacie, zeby byc lepszym, zdrowszym i bardziej sprawnym. I to cechuje prawdziwych mistrzow , piekne kobiety i przystojnych facetow. Ciezka praca i konsekwencja w dzazeniu do czegos co jest idealem, ale nie osiagalnym. Tylko mozna sie do tego idealu zblizyc na tyle ze roznice nie beda widoczne.

Dlatego dbajcie o siebie i pokarzcie siebie jacy jestescie...

Zakochany w usmiechu Smoczka
------------------------------
Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
ja tez chyba sie zrobie sezonem

Pozdrawiam, Dezir - wasz łaciaty doradca w fitness
-----------------------------------------
"I am not now what I was yesterday, and I am not now what I shall be tomorrow"

http://pumpingiron.w.interia.pl 

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
swietne!!!!!!!!!!!
sog dla ciebie

anne16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SG

.::One said, that teaching a woman magic is like giving a box of matches to a child::.
.::He couldn't be more wrong::.
.::It's much, much worse::.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Ale co ci zawinił Tyka?? Cytuje:
"Tyko bedzie nam siedzil i gledzil"

Pozdrawiam, Dezir - wasz łaciaty doradca w fitness
-----------------------------------------
"I am not now what I was yesterday, and I am not now what I shall be tomorrow"

http://pumpingiron.w.interia.pl 

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sliwulko, bede wam siedzil i gledzil

Ciekawa beletrystyka



Pozdrawiam,
Leniwy Tyka

*** Utyłem w Fitnessie ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Sliwulla - świetne...ale co paliłeś??? - musi to być niezły towar!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe, tyż o tym pomyślałem ale wstyd tak kolegę dekonspirować

Pozdrawiam,
Leniwy Tyka

*** Utyłem w Fitnessie ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
hehehe ostatnio mi sie zbiera na pisanie Drugi tekscik juz sie pisze tylko nie wiem gdzie go umiescic. Bo w sztni to mi sie zleci gowniazernia a fitness to raczej sportowy dzial. Ale zobaczymy

a co do palenia to nie palilem tylko pilem

Zakochany w usmiechu Smoczka
------------------------------
Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
A i tym razem postaram sie nie robic tyle bledow A ty tyka to milo gledzisz

Zakochany w usmiechu Smoczka
------------------------------
Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzienks ale z błędami to naprawdę coś zrób bo mi się dusza kraje jak to czytam ....

Pozdrawiam,
Leniwy Tyka

*** Utyłem w Fitnessie ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 628 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5981
o jaciee sog i pozdroffkaa, fajnie sie posmiac z Was chopaki z wieczorka hhee choc sama historia hmm wymyslona ale mysle ze zyciowa
smieje sie tylko z Waszych inteligentnych spostrzezen chciałabym umiec tak ujmowac swoje spostrzezenia ..ale w takim towarzystwie moze kiedys załapie...
czekam siwulla na nastepna historyjke

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

...ale w sumie nie jestem pewna do końca bom w końcu blomdina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Insulina i jej wpływ na metabolizm

Następny temat

Do Si2uiel'a.

WHEY premium