SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sesja, uczelnia, pub i przyjaciele-oto zycie studenta!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Buzka!
poszukalam miejsca do smiechu gdzie mozna bawic sie do upadlego..gdzie szary obraz codziennosci nie zniszczyl nam dobrej zabawy znalazlam miejsce gdzie brak melancholi zmusza nas do szczescia i wrocilam z ta garstka tego swiata do Was Kochane mordki:)

....jak piekne jest zycie studenta!..uwielbiam tygodniowe zjazdy z moja przesympatyczna paczka..rano spanko do 12,dobre jedzonko, pelna obsluga dinusiow( tak nazywamy kujonow z naszej paczki),codziennie swieze i pchnace ksero z wykladow a my? coz mysmy robili gdy inni ciezko sie uczyli?!!..tez dbalismy o swoj rozwoj tyle ze bardziej wakacyjniej, ale czasem przysiadywalo sie na tyleczku i pilnie sie uczylo(robic sciagi)...po sesji gdy nawet piatki pyzate smialy sie do nas z indeksu oblewalismy zdany 4 rok a witalismy nowiutki 5 roczek, imprezce nie bylo konca...punkt zbiorcz "pub literacka" w Piotrkowie Tryb. Pozdrawiamy wszystkich milusinksich zoltych napojow i wielkie buziaki dla przesympatycznych barmanow...


ps. pozdrawiam wszystkich studentowiczow!!!

LENKA
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moje trzy grosze...


Teraz ja. Zyczenia. Cudownosci, radosci, milosci. Zycze Ci, Mordko Kochana, przytomnosci umyslu- jutra i zawsze potem. Uczuc, ktore zawsze trafiaja w odpowiednie miejsca i do odpowiednich ludzi, luzu i nie-powagi w stosunku do zycia, wolnosc od i wolnosci po..Miej swoja twarz, w kazdej sytuacji. Nie zniechecaj sie niepowodzeniami, nie oplakuj kazdej porazki, bo przeciez i tak szybko staniesz na nogi, i tak podbijesz swiat- wystarczy, ze bedzie Ci sie chcialo...Zycze usmiechu od ucha do ucha- dookola glowy- do drugiego. Zycze Ci pogodnych mysli o sobie, o swiecie, o przyjaciolach, ludziach z sasiedztwa, o najblizszych.
Zycze Ci udanej ucieczki od wszystkiego, od czego chcesz uciekasz , i zycze zapomnienia- kiedy uznasz, ze trzeba zapomniec. Zdrowia- tez. Powodzenia. Sukcesow. Milosci odwzajemnionej zakochanym KtOSIEM. Czucia bluesa. Dobrych, madrych , kochajacych rodzicow, ktorzy nie beda dziamdziac, ciszy nad ksiazka i 400 watow we wzmacniaczu. Tysiaca roznych glupot tez Ci zycze. Bo ja jestem dobry czlowiek. U mnie zamawiasz zyczenia- i juz. Masz. Wez sobie..oki oki..juz koncze, pozdrawiam i caluje na koniec w samo czolko:*
LENA
ps. pozdrawiam wszystkich czytelnikow moich mysli)

LENKA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
bedzie jakas fotka ,czy mam to przeniesc do Szatni
Hmmmmmmmmmmmm (...)

William: (in Latin) I never lie. But I am a savage...

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czekajac na dinusiow ktorzy maja dostarczyc mi ksero nie tracilam nigdy czasu, bawilam sie w ciocie..Lenka to ta od lewej , ten maluch to moj chrzesniak ktory jak ciocia uwielbia imprezki( wiecie cio kurcze mam za wielkie fotki jutroprzerobie i wysle je)

LENKA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Okkk...czekamy

William: (in Latin) I never lie. But I am a savage...

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
no własnie



MderaTr dziaŁu Nasze Hbby

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
O, Lenka, ja też jestem z Piotrkowa Tryb. Dopiero od kilku lat mieszkam w Łodzi. A moja żona kończyła WSP w Piotrkowie (nauczanie początkowe). Wprawdzie jesteś dużo młodsza, ale może się znamy z widzenia. Dawaj zdjęcia.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
WSP w Piotrkowie to filia WSP w Kielcach? Dzis juz Akademia Świętokrzyska sam w tym roku koncze- tyle,ze nie poczatkowe a dalej-nauczycielskie(wlasnie mam praktyki- o fak pozabijam bekarow- takie skur...hyhy)

"Kogut tylko na własnym gnojowisku dużo może".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2005 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45779
za***isty bedzie z ciebie pedagog tylko pogratulowac

seal
gg 3135075
bóg nie stworzyl człowieka, to ludzie stworzyli swoich bogów

trust no one

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kochani z checia wysle wam fotke tylko kurcze nie moja wina ze co zeskanuje zdjatko to za duze jak na stronke dlatego musze poszukac czlowieczka ktory zna sie na TYM, JA i komp to dla mnie czarna magia...

LENKA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no kochane mordki zapomnialam napisac mysli dla WAS na dzisiejszy, piekny, sloneczny,( dla niektorych wolny od pracy) dzionek, wiec juz sie poprawiam i stulam pilnie na kalwiaturce, zapyta niejeden z jakiej okazji..hmmm..kurcze nie mam zielonego pojecia, pisze bez okazji, z potrzeby dzielenia sie myslami z innymi, oki juz nie zanudzam ...

MYSLI NA WTOREK:

..Zycze Wam pogody ducha abyscie godzili sie z tym , czego nie mozecie zmienic i odwagi abyscie zmienili to, co zmienic mozecie.I szczescia , aby Wam sie jedno z drugim nie popie....

No i jeszcze HUmorek:

...podchodzi chlopak do dziewczyny i pyta sie: hej, ksiezniczko w ktorym zamku straszysz? - za malego masz kucyka, zeby dojechac!..oki..juz milcze..papapap..nie zapomnijcie pozdrowic swojego KTOSIA )

LENKA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
Lenka wyslij mi tą fotke ---> salvation@sfd.pl
przerobie i odesle



MderaTr dziaŁu Nasze Hbby

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

to moje zdjecie i mojego psa

Następny temat

Wypad do Chicago.......foto story :))

WHEY premium