SFD.pl Galeria Zdjęć

Dodaj odpowiedź

sesja, uczelnia, pub i przyjaciele-oto zycie studenta!

Wysłana -
Buzka!
poszukalam miejsca do smiechu gdzie mozna bawic sie do upadlego..gdzie szary obraz codziennosci nie zniszczyl nam dobrej zabawy znalazlam miejsce gdzie brak melancholi zmusza nas do szczescia i wrocilam z ta garstka tego swiata do Was Kochane mordki:)

....jak piekne jest zycie studenta!..uwielbiam tygodniowe zjazdy z moja przesympatyczna paczka..rano spanko do 12,dobre jedzonko, pelna obsluga dinusiow( tak nazywamy kujonow z naszej paczki),codziennie swieze i pchnace ksero z wykladow a my? coz mysmy robili gdy inni ciezko sie uczyli?!!..tez dbalismy o swoj rozwoj tyle ze bardziej wakacyjniej, ale czasem przysiadywalo sie na tyleczku i pilnie sie uczylo(robic sciagi)...po sesji gdy nawet piatki pyzate smialy sie do nas z indeksu oblewalismy zdany 4 rok a witalismy nowiutki 5 roczek, imprezce nie bylo konca...punkt zbiorcz "pub literacka" w Piotrkowie Tryb. Pozdrawiamy wszystkich milusinksich zoltych napojow i wielkie buziaki dla przesympatycznych barmanow...

ps. pozdrawiam wszystkich studentowiczow!!!

LENKA
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
bedzie jakas fotka ,czy mam to przeniesc do Szatni
Hmmmmmmmmmmmm (...)

William: (in Latin) I never lie. But I am a savage...
Wysłana -
czekajac na dinusiow ktorzy maja dostarczyc mi ksero nie tracilam nigdy czasu, bawilam sie w ciocie..Lenka to ta od lewej , ten maluch to moj chrzesniak ktory jak ciocia uwielbia imprezki( wiecie cio kurcze mam za wielkie fotki jutroprzerobie i wysle je)

LENKA
Wysłana -
Okkk...czekamy

William: (in Latin) I never lie. But I am a savage...
Wysłana -
no własnie

MderaTr dziaŁu Nasze Hbby

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"
Wysłana -
O, Lenka, ja też jestem z Piotrkowa Tryb. Dopiero od kilku lat mieszkam w Łodzi. A moja żona kończyła WSP w Piotrkowie (nauczanie początkowe). Wprawdzie jesteś dużo młodsza, ale może się znamy z widzenia. Dawaj zdjęcia.

SONBATY
Wysłana -
WSP w Piotrkowie to filia WSP w Kielcach? Dzis juz Akademia Świętokrzyska sam w tym roku koncze- tyle,ze nie poczatkowe a dalej-nauczycielskie(wlasnie mam praktyki- o fak pozabijam bekarow- takie skur...hyhy)

"Kogut tylko na własnym gnojowisku dużo może".
Wysłana -
za***isty bedzie z ciebie pedagog tylko pogratulowac

seal
gg 3135075
bóg nie stworzyl człowieka, to ludzie stworzyli swoich bogów
Wysłana -
Kochani z checia wysle wam fotke tylko kurcze nie moja wina ze co zeskanuje zdjatko to za duze jak na stronke dlatego musze poszukac czlowieczka ktory zna sie na TYM, JA i komp to dla mnie czarna magia...

LENKA
Wysłana -
no kochane mordki zapomnialam napisac mysli dla WAS na dzisiejszy, piekny, sloneczny,( dla niektorych wolny od pracy) dzionek, wiec juz sie poprawiam i stulam pilnie na kalwiaturce, zapyta niejeden z jakiej okazji..hmmm..kurcze nie mam zielonego pojecia, pisze bez okazji, z potrzeby dzielenia sie myslami z innymi, oki juz nie zanudzam ...

MYSLI NA WTOREK:

..Zycze Wam pogody ducha abyscie godzili sie z tym , czego nie mozecie zmienic i odwagi abyscie zmienili to, co zmienic mozecie.I szczescia , aby Wam sie jedno z drugim nie popie....

No i jeszcze HUmorek:

...podchodzi chlopak do dziewczyny i pyta sie: hej, ksiezniczko w ktorym zamku straszysz? - za malego masz kucyka, zeby dojechac!..oki..juz milcze..papapap..nie zapomnijcie pozdrowic swojego KTOSIA )

LENKA
Wysłana -
Lenka wyslij mi tą fotke ---> salvation@sfd.pl
przerobie i odesle

MderaTr dziaŁu Nasze Hbby

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź