SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sesja, uczelnia, pub i przyjaciele-oto zycie studenta!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
"takie ciemne ludzie" dużo potrafią.

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1407 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13999
ja nie rozumie nic.
no.
kogos po***alo?

* tomat *
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Lenka Heh trochę się napisałaś. Teksty ok. Ja studia oficjalnie zacząłem wczoraj hehe zobaczymy jak to będzie. Ale od razu mogę powiedzieć, że jestem dużo mroczniejszą duszą niż Ty (wnioskując po przemyśleniach)
wogóle jestem dziwnym i nietowarzyskim człowiekiem, ale mi to pasuje, staram się nie szkodzić innym i to byłby koniec moich relacji ze społeczeństwem... No, może trochę przesadzam. Ale tylko trochę.
Pozdrawiam

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moje trzy grosze...


Teraz ja. Zyczenia. Cudownosci, radosci, milosci. Zycze Ci, Mordko Kochana, przytomnosci umyslu- jutra i zawsze potem. Uczuc, ktore zawsze trafiaja w odpowiednie miejsca i do odpowiednich ludzi, luzu i nie-powagi w stosunku do zycia, wolnosc od i wolnosci po..Miej swoja twarz, w kazdej sytuacji. Nie zniechecaj sie niepowodzeniami, nie oplakuj kazdej porazki, bo przeciez i tak szybko staniesz na nogi, i tak podbijesz swiat- wystarczy, ze bedzie Ci sie chcialo...Zycze usmiechu od ucha do ucha- dookola glowy- do drugiego. Zycze Ci pogodnych mysli o sobie, o swiecie, o przyjaciolach, ludziach z sasiedztwa, o najblizszych.
Zycze Ci udanej ucieczki od wszystkiego, od czego chcesz uciekasz , i zycze zapomnienia- kiedy uznasz, ze trzeba zapomniec. Zdrowia- tez. Powodzenia. Sukcesow. Milosci odwzajemnionej zakochanym KtOSIEM. Czucia bluesa. Dobrych, madrych , kochajacych rodzicow, ktorzy nie beda dziamdziac, ciszy nad ksiazka i 400 watow we wzmacniaczu. Tysiaca roznych glupot tez Ci zycze. Bo ja jestem dobry czlowiek. U mnie zamawiasz zyczenia- i juz. Masz. Wez sobie..oki oki..juz koncze, pozdrawiam i caluje na koniec w samo czolko:*
LENA
ps. pozdrawiam wszystkich czytelnikow moich mysli)

LENKA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

to moje zdjecie i mojego psa

Następny temat

Wypad do Chicago.......foto story :))

WHEY premium