SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sesja, uczelnia, pub i przyjaciele-oto zycie studenta!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pyszczek juz mi sie smieje na sama mysl ze kolega zaoferowal mi pomoc juz niedlugo beda zdjatka...dzieki wielkie temu Ktosiowi....a tak na marginesie nie jestem z Piotrkowa, mieszkam na slasku a studiuje w Piotrkowie..ehh.. jest co opowiadac, ale to moze innym razem, poki cio ide sie polozyc bo od 3.30 nie spie a oczka mam jak główki od szpili, padam jestem skonana.LOZKO!!!!!! LOZKO I PODUSIE DAJCIE MI!:)

LENKA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


dobry wieczor!

zasylam fotke z sesji letniej, atmosferka podczas wykladow byla rewelka, widac to po naszych minkach. W sumie to zdjatko dopiero rozpoczyna nasza "zabawe studencka" Po prawej swietna kumpelka i przyjaciolka 1 klasa Jola, troszke wyglada tak jakby kij polkla ale w kolejnych fotkach juz jest uchichana i rozluzniona. Lenka, czyli ja to ta w srodeczku heheh jak milo czuc cialka po obu stronach(tylko bez skojarzen prosze,a obok z prawej nasz kronikarz grupowy(jeden z dinusiow, czyli kujonow juz wymierajacych) AGA, mimo ze pilnie sie uczy choc w tym wypadku zrobila wyjatek jest spoko czlowieczkiem...


LENKA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...a to juz imprezka rozkrecona, minki usmiechniete, te oczy mowia same za siebie, oczywiscie nasz magiczny zloty napoj dodal nam odwagi by pstryknac co nie co...
a ktoz tu na zdjeciu?...od lewej to taka przesympatyczna mordka, czyli ja, dalej to Iwona z zawodu przedszkolanka, niezle potrafi...,a taniec w Jej wykonaniu zrzuca wszystkich na nogi,tuz obok jest znow Jola( teraz juz cool girl), a nad nami czuwa Ewelinka, mlodziutka mamusia Michalka...... wiec sami widzicie jak slodkie i radosne jest zycie studenta, tuz po zamknieciu sesji!:)

LENKA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Piwo przez słomki... Nigdy nie zrozumiem kobiet...;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Niestety Laneka, ale nikogo nie poznaję. Moja zona też nie. To już inne pokolenie. Trzeba się do tego z bólem serca przyznać, ale nie jestem juz taki młody jak myslałem

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pobudka zolzy
cichutko, cichutko, ostroznie, powoli...witaj Madziu w ten piekny poranek!!:) Spokojnie, nie mecz sie , otworz tylko jedno oko. Dla kontroli. Lezysz? ...leze..oki.. nie podnos sie , to moze wywolac powazne wstrzasy w Twoim organizmie. Odpoczywaj, zrelaksuj sie, moze mleczka? ...Bedzie lepiej . Jednak sasiad nie wytrzymal ; stuka od godziny!!! Uspokoj sie , to nie sasiad, to mucha przebudzona ze snu spaceruje po szybie..Wstawaj zolza ..wstawaj juz czas!! boszzz najwyzszy czas!!

uczelnia, zolza i tesknota za ludziskami
Lubie uczelnie jako zbior ludzi. Nie moge sie doczekac , kiedy zobacze te mordki kochane, moich przyjaciol szalejacych po pubach , czasem ciagnacych sie po obskornych korytarzach, nawet te pryszczate, zakompleksione nosy- chowajace nosy w notatkach z wykladow. Te rozesmiane twarze, te nadete, naburmuszone, szczesliwe i nieszczesliwe, wkur.... na maxa , te zalane i te trzezwe, brzydkie i ladne, wszystkie bez wyjatku geby- lubie kazda z nich z osobna i razem tesknie. Uczelnia to moja odskocznia..uwielbiam spedzac tam czas...staram sie przezyc zycie jak najlepiej, szalec , bawic sie, kochac, nienawidzic, zyc , zyc ,zyc!!

zapiski zolzy i co z nich wynika
Czytam dzis swoj dziennik , zapiski z ostatnich kilku lat. Zadziwiajace: jak bardzo widac zmiane moich zainteresowan, postawy wobec swiata, wartosci ktore cenie i nawet slownictwa. To jest prawda ze im dluzej piszesz tym lepszym poslugujesz sie jezykiem.Te moje pierwsze zapiski sprzed lat...Boszzzzz..czysta grampofonia. Zero informacji o dniu , jakies glupie listy przebojow, zapiski z dowcipow ze szkoly, uwagi o nauczycielach- no one jeszcze ujda, bo byly trafne i ostre. Zupelnie inna osona..inna ja...no i inne problemy...przedtem pisalam glownie o klotni z siorka i starymi teraz pisze o Kims ..i dziekuje za to ze jest i ze ja jestem kims dzieki niemu...POZDRAWIAM WSZYSTKIE KOCHANE MORDKI!!!

LENKA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18416
Ej daj mi numer do swojego dilera

Zmieniony przez - jarko w dniu 2002-09-12 00:24:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243




MderaTr dziaŁu Nasze Hbby

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2005 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45779
no comment

seal
gg 3135075
bóg nie stworzyl człowieka, to ludzie stworzyli swoich bogów

trust no one

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajnie piszesz. Bardziej mi to podchodzi pod forum "innych kobiet" he he bez obrazy oczywiście... zakręcenie na maxa, ale uczelnia to nie tylko impry. POzdro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

to moje zdjecie i mojego psa

Następny temat

Wypad do Chicago.......foto story :))

WHEY premium