SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sekcje bjj

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5096

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7435


Większość opinii mówi mi , że bjj jest bardzo skuteczne. Może wiecie czy są jakieś sekcje we Włocławku, Toruniu albo Bydgoszczy.... I gdzie zaliczać bjj: jako sport czy sztukę walki......

Liczy się skuteczność!

BJJ WŁOCŁAWEK

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11379
hast: mam prośbę, nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, dobra? Mówię oczywiście o "I jeszcze bezczelnosc posuwa was do tego iz krytykujecie adeptow innych styli." Ja np. zawsze szanowałem wszystkich, którzy potrafią się "zmusić" do treningu (wielu nie starcza samozaparcia i chęci)i to nie ważne czy treningu sztuki walki, kosza, tenisa czy czegokolwiek innego. Zresztą w ogóle mówisz w sumie o najwyżej kilku osobach, a oceniasz od razu kilkaset. Odnośnie samego krytykowania adeptów innych styli, to chyba sobie to sam wymyśliłeś. Raczej krytykuje się same style niż ćwiczących, bo jak można oceniać kogoś nie mając o nim zielonego pojęcia? A krytyka odnosi się tylko do aspektu skuteczności, nikt nie neguje tego, że np. TKD świetnie rozciąga i poprawia kondycję.
Na koniec pozytywny akcent: BJJ rulez!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Są sekcje we Włocławku i w Bydgoszczy. Więcej info na www.bjj.pl
W sumie pytanie co jest lepsze jest bez sensu. Jak to powiedział kiedys Jacek Wysocki "Jak będę chciał wszystkich załatywić to sprawię sobie armatę" Jednym leży innym tamto. Jak będziesz miał talent bedziesz niepokonany z aikido lub tai chi. A jak ich bedzie 16 z pałami to ci i działo nie pomoże.

Climb now, work later!

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7435


CO do jednego się zgadzamy... z każdą sztuką walki da się wygrać ale czy jesteś pewien,że we Włocławku jest sekcja bjj . Odpowiedz!!! a dostaniesz soga!

Liczy się skuteczność!

BJJ WŁOCŁAWEK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Nie jestem pewien bo niegdy w życiu nie byłem we Włocławku i nie moge odpowiadać za stan faktyczny. Zawsze była. A Bronsona widziałem nie dawniej niż 2 tyg. temu.
Najlepiej się spytaj samego bossa Karola [email protected] on wie najlepiej

Climb now, work later!

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7435
jesteś pewien, że we Włocławku kiedykolwiek była sekcja bjj. Nigdy o niej nie słyszałem!?! A na stronie bjj.pl nic nie znalazłem......Może czegoś się dowiedziałeś............ ????????

Liczy się skuteczność!

BJJ WŁOCŁAWEK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7435


czemu bjj według was jest takie skuteczne? przecież są w nim elementy judo, jj, sambo itd., a mówicie, że bjj jest najjjjjjjjjlepsze. grapler rusz się!!!!!

Liczy się skuteczność!

BJJ WŁOCŁAWEK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
WIesz że to nie jest do końca prawdą. Zobacz temat obok.

Climb now, work later!

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7435
Przeczytałem właśnie artykuł w "ogólnorozwojowe" i stwierdziłem, że chłopak od brzuszków miał świetny pomysł. Gratuluje mu, bo jest czego...
od dzisiaj też robie brzuszki.......ale coś mi kiepsko idzie... z moich obliczeń wynika, że do rekordu dojde za 5 mln lat świetlnych..... chłopie jak ty możesz tyle tego robić!?!?!

Liczy się skuteczność!

BJJ WŁOCŁAWEK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Nie wiem czy dostałes odpowiedź od Karola, ale opublikowano dzis wyniki MP i sekcja z Włocławka jest tam wymieniona.

Climb now, work later!

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7435
sory grimper,ale napisz mi dokładny adres tej strony z której to wziąłeś bo ja nic na tym bjj.pl nie widzę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Liczy się skuteczność!

BJJ WŁOCŁAWEK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 568 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5284
Zdaje sie odnosnie sekcji to temat wyczeprany.
Jak traktowac bjj ? Jako sport, sztuke walki, elemet kultury/stylu bycia.
Jezeli chodzi o MP to mam prozbe aby kitu ludziom nie wciskac. B. dziekuje.
Wiecej o tym czym jest BJJ mozna sie dowiedziec w wywiadzie z Rose Gracie na Vortalu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam pytanie!!!

Następny temat

krew z nosa

WHEY premium