SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sauna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no a tak w ogole to co myslicie o saunie itp.??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1422 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10613
Sauna jest OK! jak będziesz wiedział jak z niej korzystać,tzn.nie chodzić 5x w tygodniu,bo są też tacy.

radek

stary koń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co to jest jakas specjalna instrukcja obslugi sauny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
ja chodze raz w tygodniu i jest wszystko ok. nie robie tego zeby "zbijac" wage ale zeby sie wypocic i dla lepszego samopoczucia mysle ze raz w tyg. nie ma to wplywu na miesnie(utrate masy)

Fire
Moderator

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a duzo czasu tam siedzisz???1h czy moze z 20min???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1422 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10613
Średnio powinno się korzystać z dwóch wejść po 8-10 min.Ja chodzę raz w tygodniu.

radek

stary koń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
godzine to wg. mnie za dlugo chociaz sa tacy co tak siedza ja jestem 2x po jakies 20 minut w przerwie zimny prysznic

Fire
Moderator

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 820
moze nie jestem fachowcem ale:
-sauna nie jest do wyszczuplania
-nie slyszalem aby miala jaki kolwiek wplyw na utrate masy
-otwiera pory skórne i razem z woda wytalane sa jakies gowna tak jak przy poceniu..
-po treningu kiedy jestesmy spuchnieci nasze zyly sa scisniete przez jo jest jest slabszy przeplyw krwi a tlen slabiej dochodzi do miesni
-dzieki podwyzszeniu temp ciala a nastepnie gwaltownemu oziebieniu(wiaderko z zimna wode lub zimny prysznic) nastepuje rozkurcz zyl
-jesli nie jestesmy chorzy na serce mozemy smialo siedziec okolo 20 min potem przerwa

ja zazwyczaj wchodze po treningu pod prysznic ale tylko dlatego ze jestem spocony i sie lepie(a saune mamy koedukacyjna-polecam hiehiehie!!)potem na jakies 15 min na saune potem wiaderko lub prysznic-zimny! potem jeszcze 5-10 min sauny...

Pozdrawiam Yavorski

Pozdrawiam Yavorski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
Yavorski masz racje salna nie jest to wyszczuplania tylko do "Zbijania" wagi np. przed zawodami kiedy to trzyba zbic z 5 kilo w 2 dni...

Fire
Moderator

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 820
nie rozumiem F/re, znaczy redukuje sie tkanka tluszczowa czy jak?bo o ile wiem to do tego najbardziej odpowiednie sa aeroby ... czy sauna mozna wspomoc (i w jakim stopniu)redukcje zbednej tkanki w cyklu na rzezbe?i jaka technike korzystania z sauny polecasz

Pozdrawiam Yavorski

Pozdrawiam Yavorski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wydaje mi się, że głównie traci się wodę z organizmu, tłuszcz może w jakichś niewielkich ilościach.

POZDRAWIAM...

Kamiński Artur
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść przed snem i w nocy?

Następny temat

JAKIE MLEKO?

WHEY premium