SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sam w domu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 509 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15998
witam
po dzisiejszym wpier***u jaki dostałem po szkole postanowiłem zacząc cos tenowac ale ze mieszkam w małym miasteczku to niema tu zadnej sekcji sw

myslałęm o teningu z filmów instruktazowych kickboxinku albo krav magi
co o tym sądzicie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Moim zdaniem machanie w worek itp na własną rękę może coś dać. O ile nie ma zamiaru trenować później to te złe nawyki raczej wiele mu nie przeszkodzą w "po prostu burdzie". Jednak autorze - twierdzisz, że tylko do kwietnia, bo wtedy będziesz mógł dojeżdżać na treningi. A więc masz zamiar trenować. Uświadom sobie parę rzeczy - przez te pół roku, wymiaczem nie zostaniesz. A już zwłaszcza bez trenera. A o wiele ławiej jest nauczyć się dobrych nawyków, niż później wykorzeniać złe (a uwierz mi, że przeszkadzają naprawdę znacząco w większości przypadków). Decyzja należy do ciebie. Ja zanim poszedłem na treningi też machałem sobie w worek i sparowałem się na rękawice. Z jednej strony dzięki temu miałem już "parę w łapie" większą niż większość innych początkujących, no i obicie także. Z drugiej jednak strony to nawet do tej pory po latach treningu czasami zdarza mi się uderzyć "nie tak". Decyzja jest Twoja. Amen.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
do dupy pomysł sam się nic nie nauczysz co było powiedziane jakieś 1000 razy qurwa!!! zacznij dojeżdżać na treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94
nauka sw z internetu to durny pomysł ponieważ:

-nikt nie wytknie ci błędów
-nikt cię nie uświadomi że na ulice to jedynie plomba w ryj albo sprint nie kopanie highkicków, trzeba odróżnić walkę sportową od ulicy(samoobrona)
-wątpie że wytrwasz w treningu z youtube;p a jak jest trener to cię zagoni do roboty
-napewno od trenera dowiesz się 10000 razy więcej niż z filmiku gdzie ledwo co szczegóły są;p jak się zagłębisz w sw to zajarzysz różnice
-na treningach nabierzesz DOŚWIADCZENIA bez którego podczas walki to nie masz pojęcia co robić
JESZCZE JAKIEŚ ARGUMENTY CHCESZ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 509 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15998
tzn to bedzie trwało do kwietnia bo w juz wtedy bedzie prawko i bede mógł sam dojezdzac bo mam około45 km i w jedną strone mam transport ale spowrotem nie wiec do prawka nic innego niewchodzi w rachube
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Zacznij od tematu w moim podpisie. Punkt 4 zwłaszcza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 932
Hmm ćwicz aeroby na poprawę kondycji wytrzymałość .
Poszukaj Jakiejś sekcji SW Blisko twojej miejscowości .
Ważysz 120kg, Czystej masy , Masy i tłuszczu czy tłuszczu ? ( Z ciekawości ) .

Nie od razu Rzym zbudowano .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
185 cm wzrostu 120 kg



tak to napewno jest czysta tkanka mieśniowa (jesli sie myle to dla autora artykułu szacun wielki jak mur chiński )

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Rambaa no gdyby miał 120 kg masy mięśniowej przy 185 cm wzrostu to wątpie, że ktoś w szkole byłby w stanie mu w******* spuścić , chyba że w 20-stu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 509 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15998
masy i tłuszczu ale wczoraj ja szedłem sam a ich było 3 i głównie dązyli zeby przewrucic i przekopac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Odpuść sobie bo zabijaką i tak nie będziesz.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o mojeje sekcji?

Następny temat

Adamek VS Gołota filmiki pokazowe

WHEY premium